Erkeğe Yapılan Oral Seks Teknikleri

Bir erkeği cinsel açıdan memnun etmenin onun çok zevk alacağı yöntemlerinden biri ona oral seks yapmaktır. İster önsevişme, ister sevişme sonrası ister asıl sevişme olarak yapılsın onun nelerden hoşlandığını öğrenebilmeniz için iletişim çok önemlidir. Erkeğinize oral seks yaparken bunu onu memnun etmek için yaptığınızı aklınızdan çıkartmayın. İstemediğiniz veya mecburiyetten yaptığınız belli oluyorsa bu onu sizden soğutacaktır. Aksine eğer siz de istekli olursanız onu o kadar hızlı boşaltacağınızdan ve sıranın size geleceğinden emin olabilirsiniz. Eğer gerçekten oral seks yapmak istemiyorsanız ona bunu nedenleriyle anlatın ve zorla yaptırmasına izin vermeyin. Seks iki kişinin de zevk aldığı bir eylemdir.

Pozisyonlar
Oral seks için ikinizin de rahat edeceğiniz herhangi bir pozisyon uygundur (oturarak, ayakta, yatarak). Erkeğinizin penisini ağzınızın içine oldukça derin şekilde almak için ise (deep throating) penisle boğazınızın açısını düşünerek bir şekil almalısınız.

Temeller
Erkeğe yapılan oral seksde penisin baş kısmının, penis ve erbezlerinin öpülmesine “penilingus” denir. Dudaklar ve ağız yumuşak ve duyarlı bir biçimde erkek cinsel organlarını uyarmak üzere öpüp yalamak için kullanılır. Bu işleme dudak ve dişlerin hafif ısırmaları da katılabilir, baş kısmının etrafında ve penis boyunca gidip gelebilirler. Penisin, dölyolu birleşmesine benzer şekilde kadının ağzına girip çıktığı yönteme “irrumatio” denmektedir. Meninin ağıza akıtılması ve yutulması zararsızdır (elbette sağlıklı erkekler için). Meni yutulmasının tehlikeli olabileceği bir durum, gebeliğin yedinci ayından sonra söz konusu olabilir. Erken doğuma yol açma olasğlığı vardır.

Oral sekse genellikle erkeğinizin penisini okşayarak başlanır. Başlangıcı penisin kök kısımlarını, kasıklarını, sonra testislerini öperek yapabilirsiniz. Sonra yavaş yavaş penisin gövdesinden baş kısmına doğru çıkabilirsiniz. Oraya vardığınızda penisin baş kısmını dilinizle gıdıklar gibi yalayabilir oradan penisin en hassas yerlerinden biri olan ön-uç tarafına inebilirsiniz. Bu anda erkek iyice sertleşmiş ve dilinizin hareketlerine karşı çok duyarlı olacaktır. Okşama ve yukardan aşağıya veya aşağıdan yukarıya sıvzalamayla devam edebilirsiniz ancak bunu çok uzatmamalısınız. Okşama teknikleri için eşi elle tatmin bölümüne bakabilirsiniz. Penisi ağzınızda ileri geri hareket ettirerek, değişik açılarda emerek ve yalayarak erkeğinizi boşaltabilirsiniz.

Kadınların erkeğine oral seks yaparken en sık yaptıkları hata penisi uyarmak için sürekli ağızlarını kullanmayı düşünmeleridir. Erkek boşalana veya boyunları, çeneleri ağrıyana kadar ağızlarıyla aynı harekete devam ederler. Oysa iyi bir oral seksde hareketler çok tekralı olmamalıdır. Penisi elle okşama ve sıvazlama, testislerin ve kalçaların (istenirse anal bölgenin) avuçlanması ve okşanması, yalanması da işin içine katılırsa hem tekdüzelikten kurtulunur hem de siz pozisyon değiştirerek kaslarınızı rahatlatabilirsiniz. Hangi sırada nasıl yapacağınız eşinizin nelerden hoşlandığına bağlıdır. Erkekler birkaç dakikada boşaldıkları zaman da oral seksden çok zevk alırlar; ama en çok hatırladıkları uzun sürenleridir. Erkeğin boşalmaya yakın olduğunu testislerinden anlayabilirsiniz. Testis torbası boşalmadan hemen önce sıkılaşır ve testisleri daha sıcak olan gövdeye doğru çeker.

Boşalma
Birçok erkek partnerinin menisini yutmasını çok erotik bulur. Ama eğer hoşunuza gitmiyorsa yapmayın. Bir seçenek de meniyi ağzınıza boşaltmak ama yutmayıp tükürmektir. Birçok kadın erkek boşaldıktan hemen sonra oral seksi bırakır. Aslında bırakmayıp ağzınızla veya elinizle okşayarak birkaç dakika daha devam etmelisiniz. Boşalmadan sonra penis bir süre çok fazla hassastr. Onun için erkeğinize biraz daha zevk verebilirsiniz. Ancak dikkat edin bazı erkekler bu seks sonrası oyunda çok şiddetli uyarıldıklarından rahatsız olabilirler.

Erkeğin menisinin tuzlu, ekşi, acı olan tadı bazı kadınlar için çok itici olabilir. Aynen terimiz, idrarımız, tükürüğümüz gibi meninin tadı da yediklerimizle çok ilgilidir. İçtiğimiz ilaçlar veya yaptığımız diyetler de etkilidir. Meninin tadını değiştirmek için kesin bir reçete olmasa da temiz bir yaşam (alkol, sigara kullanmamak, doğal beslenmek) mutlaka katkıda bulunacaktır. Bol su içmeyi de ihmal etmeyin. Şekerli veya ekşi meyvalar (ananas, çilek, limonata, portakal, elma, muz, üzüm, kavun, şeftali) veya meyva suları menin tadını daha iyileştirebilirken brüksel lahanası, brokoli, kabak, kara lahana, kuşkonmaz, vb. sebzeler ve açırı baharatlı, soğanlı, sarmısaklı yiyecekler de daha kötüleştirebilir. Maydanoz ve kereviz sapı da iyileştiric etkiye sahiptir.

Uyarılar ve Öneriler Pek az erkek pensinde dişlerinizi hissetmekten hoşlanır. Dişler (ısırmak) deriyi yırtabilir, delebilir ve rahatsızlık verebilir. Bunu önlemek istiyorsanız penisi ağzınıza almadan dudaklarınızla dişlerinizi örtmeyi deneyin.

Güvenli seks için oral seks yaparken de prezervatif kullanmanız önerilmektedir. Prezervatifin kokusu itici geliyorsa kokulu olanları deneyebilirsiniz. Piyasadaki prezervatiflerin çoğu kayganlaştırıcı kremlidir. Kremlerin tadı ise genellikle çok kötüdür. En iyisi tatı/kokulu (yenebilir) bir kayganlaştırıcı alıp kayganlaştırıcı içermeyen bir lateks prezervatif üzerine bunu sürnmektir. Prezervatifin lastik kokusundan tamamen kurtulmak için önerilebilecek bir yöntem ise kullanmadan önce prezervatifi yuvarlayıp açmak ve hafif sabunlu suyla yıkayıp duruladıktan sonra kurutmaktır. Yıkanmış prezervatifi tekrar yukarı doğru yuvarlayarak daha sonra oral seks için kullanabilirsiniz.

İleri Teknikler
Temel teknikleri uyguladıktan ve deneyim kazandıktan sonra da yapılabilecek daha pek çok şey vardır. Bunlardan biri de kayganlaştırıcı krem kullanmaktır. Penisin gövdesine krem sürerek penisi tahriş etmeden daha hızlı hareketlerle okşayabilir, sıvazlayabilirsiniz. Piyasada üflendiğinde veya sürtünmeyle sıcaklık veren, su bazlı, kokulu pek çok kayganlaştırıcı vardır. Oral seksi çok farklı bir erotizm boyutuna sokmak için penise ve çevresine krema, çikolata, meyva (suları) gibi yenebilen bazı şeyler de sürebilirsiniz. Daha zor bir teknik kadının penisi boğazının derinlerine kadar ağzının içine alması olan “deep throating” tekniğidir. Bu erkek için genellikle çok tahrik edici bir görüntüdür ve çok çabuk boşalabilir. Bunu yapabilmek için kadının öğürme hissini kontrol etmesi gerekir. Ayrıca bu sırada erkek de ileri geri hereket etmeden sabit kalmalıdır.

163 Yorum »

 1. kadir said

  çok güzel anlatmışsınız birazdan deneyeceğiz

 2. celin yanardağ said

  Bunların hepsini uygularsam istediğim kürkü alabilirmiyim acaba…

  • hayati said

   kürk ne kadar 😀 kürk alamam ama ucururum 😀

  • hasan said

   ben kurkte alırım:) sen yeterkı yap

 3. emre said

  ekleyin kızlar ederis xD blackpunisher_1903@hotmail.com

 4. pusat said

  slm butun kızlar eklesın sohbete devam

 5. speed31 said

  ekleyin de görelim hatunlar becerinizi speed26@windowslive.com

 6. ismail said

  a_hersey_a@hotmail.com ekleyin tadınıza bakalım kızlarr

 7. Buket said

  İlk defa oral sex deneyeceğim..
  Bu işte tam performans verebilecek tatlı dilli ve yataktan sonra bile beni kısa süreliğine mutlu edebilecek bir bay arıyorum lütfen kültürlü olsun..
  wild.oriax@hotmail.com

  • tarık said

   merhaba buket istedigin kişi ben olduguma inannıyorum arasan sevinirim 05395466943

  • tankut said

   selam.başta söyleyeyim ben evli bir erkeğim,ama cinsellikde eşimden dolayı 2-3 pozisyondan başka bir numara yok.bende cinsellikte bir çok duyguyu tatmak istiyorum.sonuçta bu iş zevk işi.

  • BURAKKK said

   amınıda ben ylaya blirmiyim buketcimbenimle sex ypmK İSTERMİSİN?

  • cüneyt said

   merhaba benimki tamsana göre 14 lük bende senii mutlu ederim

  • hasan said

   selam buket istedigin kadar orl sexsyparım yeterki sen iste

 8. itina ile sikilir ;) said

  bukett slm canm
  seni evire çevire itina ile sikebilirim…
  amms_1012@hotmail.com
  ekle canm 😉

 9. semih sex said

  amı yanan ateşli bayanlar ekleyin sadece bayanlar eklesin kamerası olan bayanlar
  dostum-31@hotmail.com

 10. Bay tecrübe said

  Oral çok tatlı ama kadının gözlerini görmeyince sexin ne anlamı varki…

 11. ebru said

  erkekler bni ekleyin
  ====>>> SİZİ bu sitenin sahibinin üstüne atam

 12. sert_sikici_23@hotmail.com said

  benimle bunları yapacak bayan arıyorum sert_sikici_23@hotmail.com

 13. sanalseks said

  sanalseks.blogsome.com

 14. orospu said

  orospu.blogsome.com

 15. seksidullar.blogsome.com

 16. erotikseksi.blogsome.com

 17. gecevip said

  gecevip.blogsome.com

 18. sekspartner.blogsome.com

 19. partnerturkiye.blogsome.com

 20. sanalreelseks.blogsome.com

 21. msnadresleri.blogsome.com

 22. sanallseks said

  sanallseks.wordpress.com

 23. msndeseks said

  msndeseks.wordpress.com

 24. msndesanalseks said

  msndesanalseks.wordpress.com

 25. cammseks said

  cammseks.wordpress.com

 26. camdasoyunankizlar said

  camdasoyunankizlar.wordpress.com

 27. azginkizmsnadresleri said

  azginkizmsnadresleri.wordpress.com

 28. orospumsnleri said

  orospumsnleri.wordpress.com

 29. erotikseksimsnkizlari said

  erotikseksimsnkizlari.wordpress.com

 30. webcammseks said

  webcammseks.wordpress.com

 31. dulmsnleri said

  dulmsnleri.wordpress.com

 32. camseks said

  camseks.blogsome.com

 33. iyiskrm_34@hotmail.com said

  slm kıslar ekleyin anı yaşayalım 😉
  iyiskrm_34@hotmal.com

  bu arda yaş farketmez öptüm 🙂

 34. Hasan said

  Selam Kızlar!… Beni De Ekleyin!…
  MSN : hasanbas4393@hotmail.com

 35. yılmaz said

  kızlar ekleyin beni çoşalım karşılıklı

 36. yılmaz said

  kızlar ekleyin beni çoşalım karşılıklı har1961@windowslive.com

 37. Hasan said

  Selam Kızlar!….
  Beni De ekleyin!…

  MSN : hasanbas4393@hotmail.com

 38. seda said

  bn bakireyim sadece oralla partnerimi boşaltmaya çalışıcam ama daha fazlasını ister diye çok korkuyorum… canını yakmamaya özen göstermem gerekiyo anladığım kadarıyla ama daha çok acemiyim inşallah bişeyler olmadan sağsaailm atlatırım… bana şans dileyin

 39. hellboy said

  izmitten mehmet ben,yaş 21.sanalda her türlü sohbete,ilişkiye açık olan bayanlar eklesin sessiz—sedasiz@windowslive.com ortadan 3tire war

 40. akts said

  merhaba arkadaşlar oral gerçekten çok güzel bence herkesin yaşaması gerekli . Tabiki karşılıklı olursa daha çok güzel oluyor özellikle bayanlar 61 pozisyonuna dayanamıyor akts_1981@hotmail.com denemek isteyen varsa veya bu konu hakkında konuşmak isteyen varsa eklesin

 41. FIRAT...SEX.... said

  slm kızlar… sex hakkında bilmedikleriniz olursa konuşabiliriz isterseniz kamerada karşınızda 31 çekerim zevk alırız..her yaştan bayan olabilir farketmez.. gelin birlikte zevk alalım….ekleyin kızlar bekliyorum sizleri….

  batus_5555@hotmail.com

 42. Hasan said

  Selam Ben KÜTAHYA’dan Hasan Aşk Arıyorum!…

  MSN : hasanbas4393@hotmail.com

 43. mete sakarya said

  Bu tarifleri uygulayabilecek kızlar lütfen irtibata gecelim 🙂

  Yardımlarınızı Esirgemeyin 🙂

 44. mete sakarya said

  sirlarodasi1@hotmail.com

 45. tamer said

  sadece deli gibi sikişmek istiyorum varmısınız bayanlar ekleyin beni

 46. alper said

  haydi kıslar bekliyorum siteme

 47. onur said

  darbeli olmalıdır

 48. ibrahim said

  slm kızlar ben fena sikerim beklerim mekan_yok_21_@hotmail.com beklerim kızlarrrrr

 49. mert said

  bayanlar orl süper en güzeli 69 gulengunduz41@hotmail.com

 50. cenk said

  hemen her konuda görüş alışverişi yapabileceğim ögrenmeisteği olan ve bana zaman ayırabilecegini düşünen ne istediğini iyi bilen kültürlü bayan arkadaş edinmek istiyorum.adresim; poyraz_sexx@hotmail.com yaşadığım hayat tecrubelerini paylaşmak en büyük arzum maden mühendisiyim ve belarusta çalışıyorum aynı zamanda bu memlekette yaşıyorum.en az 18 yaşında bayan arkadaşları sabırsızlıkla bekliyorum bu notu okuyan bayanlar şimdiden ilginize teşekkür ederim görüşmek üzere by

 51. ateşlı vecılgın said

  ateslı kızlar ekleyı afyondan mymilagros@hotmail.com

 52. cihan.74@hotmail.com said

  gelin kız amınızı yalayarak boşaltayımmmmm

 53. berkay said

  kesinlikle sexte son nokta kızlar bekliyorum sizi.
  kod-666@hotmail.com

  • seda said

   berkay benimle 400 tl ye sex yapabilirsin hrmde 1 gün boyunca çıplak.götüm
   sarışın.vücudum sexi nerde buluşahıvamızı sen söyle berkay yaşın kaç.
   benim 20.nerde yaşıyosun

   • mesud said

    slm seda nsılsın iyisin bvens enle seks yapmak istıyorum yaşım 22 telefon numaram 05073546637

   • mesud said

    slm seda nasılsın ben mesud paranu verıyorum bu benim telim söyle gelişm 05073546637

   • haydar said

    merhaba seda nasilsin bakalim umarim iyisindir seninle 1 gün sex yapmak icin 3000 euro veririm mesajini bekliyorummm haydar-025@hotmail.de

   • ahmet said

    seda senı tanımak ve buluşmak isterım.para önemli değil

   • ahmet said

    seda gercek ve samımı soyluyorum gercek bır sex yapmak istıyorum sanırım sende bu gayret var para sorun degıl irtıbata gecelım 0543 831 19 00

 54. göt veren said

  kim benimle sex yapmak ister ama 500 tl ye.yapmak isteyenler mesaj atsın.
  saygılar götveren

  • ahmet said

   çansu gercek ve samımı görüşmek isterim.para sorun olmaz gercek bır sex istıyorum.0543 831 19 00

 55. cansu said

  beyler kim bana yarahını sokmak ister

 56. erdem said

  abi ben bu cansuyu alıyorum.cansu yaşım 21.istanbulda yaşıyorum.sexi
  daha özce yaptınmı taksimde elinde cansu yAZILI BİR ADAM GELİCEK.
  CEVABINI BEKLİYORUM

 57. CANSU said

  ERDEM BANA UYAR AMA PARADAN NE HABER .SEXE BAŞLAMADAN ÖZNCE PARAMI İSTERİM.SEXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX
  XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX
  XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX
  XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX

  • nezih said

   para onemsız bir teferruat
   onemli olam sexde mutlu olmak

 58. erdem said

  TAMAM AMA BEN YAVAŞ YAVAŞ SOKARIM .

 59. CANSU said

  TAMAM BENDE ÜSTÜNDE ZIPLARIM EVİN NERDE

 60. ERDEM said

  CAN SOKAKTAKİ ŞEN MARKETİN ÜSTÜ

 61. CANSU said

  oha bizim vin yanındamı sex

 62. CANSU said

  ben başka biyerde sex yapmak isterim.eyer kabul etmesen sexi unut

  • hüseyin said

   slm cansu sen nerde istersen orda sex yaparız otel,tatil köyü nerede istersen tamammı tatlım sen beni mutlu et yeter tatil masrafları benden 🙂

 63. oktay kaynarca said

  lan itler ben sizi polise şikayet etmessem birdaha.buraya girdihimde en sonda
  cansuyu görecem saden not aldın.en sonda cansu.cansunun öznüne başkasını koyarsanız pozis sex yaparkan sizi basar siyeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee.

 64. idil said

  merhaba ben adanalıdaki idil siz bu yavuza bakmayın sex songaz
  devaaaaaaaaaaaaaaaaaammmmmmmmmmmmmmmmmm

 65. tilki timur adanalı said

  arkadaşlar bende kadınları sikmek istiyorum mesela idili.
  çok güzel vücudu var. ulan ben marazalinin yerinde olsam varya idili hamie bırakırdım.aman bunu m.ali duymasın……………………………………….
  sexxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx………………sex sex ………………………………………………………………………………….

 66. realsikici said

  selam kızlar bayanlar sızlerı beklıyorum hernevı sex ortamına ekleyın sikişelim gün boyu…………… real.sikici293435@hotmail.com

 67. anal sikici said

  merhaba kızlar ateşli sexse nedersiniz sınırsız dayanabilen kızları beklerim ksrg_olum_34@hotmail.com

 68. anal sikici said

  kalçası dolgun amcıgı şişkin bayanları analdan başlar öne kadar kadar yalarım zevk suyunuz akana kadar ateşli bayanları bekliyorum ksrg_olum_34@hotmail.com

 69. magazin said

  0592 211 77 10 SEKSİ EROTIK HIKAYELER ICIN HEMEN SIMDI ARAYIN BU HIKAYELERI GERCEK KISILERDEN SESLI DINLEYIN 0592 211 77 10

 70. magazin said

  0592 211 77 10 SEKSİ EROTIK HIKAYELER ICIN HEMEN SIMDI ARAYIN BU HIKAYELERI GERCEK KISILERDEN SESLI DINLEYIN 0592 211 77 10

  0592 211 77 10 SEKSİ EROTIK HIKAYELER ICIN HEMEN SIMDI ARAYIN BU HIKAYELERI GERCEK KISILERDEN SESLI DINLEYIN 0592 211 77 10

  0592 211 77 10 SEKSİ EROTIK HIKAYELER ICIN HEMEN SIMDI ARAYIN BU HIKAYELERI GERCEK KISILERDEN SESLI DINLEYIN 0592 211 77 10

  0592 211 77 10 SEKSİ EROTIK HIKAYELER ICIN HEMEN SIMDI ARAYIN BU HIKAYELERI GERCEK KISILERDEN SESLI DINLEYIN 0592 211 77 10

  0592 211 77 10 SEKSİ EROTIK HIKAYELER ICIN HEMEN SIMDI ARAYIN BU HIKAYELERI GERCEK KISILERDEN SESLI DINLEYIN 0592 211 77 10

  0592 211 77 10 SEKSİ EROTIK HIKAYELER ICIN HEMEN SIMDI ARAYIN BU HIKAYELERI GERCEK KISILERDEN SESLI DINLEYIN 0592 211 77 10

  v
  0592 211 77 10 SEKSİ EROTIK HIKAYELER ICIN HEMEN SIMDI ARAYIN BU HIKAYELERI GERCEK KISILERDEN SESLI DINLEYIN 0592 211 77 10

  0592 211 77 10 SEKSİ EROTIK HIKAYELER ICIN HEMEN SIMDI ARAYIN BU HIKAYELERI GERCEK KISILERDEN SESLI DINLEYIN 0592 211 77 10

  0592 211 77 10 SEKSİ EROTIK HIKAYELER ICIN HEMEN SIMDI ARAYIN BU HIKAYELERI GERCEK KISILERDEN SESLI DINLEYIN 0592 211 77 10

  0592 211 77 10 SEKSİ EROTIK HIKAYELER ICIN HEMEN SIMDI ARAYIN BU HIKAYELERI GERCEK KISILERDEN SESLI DINLEYIN 0592 211 77 10

  0592 211 77 10 SEKSİ EROTIK HIKAYELER ICIN HEMEN SIMDI ARAYIN BU HIKAYELERI GERCEK KISILERDEN SESLI DINLEYIN 0592 211 77 10

  0592 211 77 10 SEKSİ EROTIK HIKAYELER ICIN HEMEN SIMDI ARAYIN BU HIKAYELERI GERCEK KISILERDEN SESLI DINLEYIN 0592 211 77 10

  0592 211 77 10 SEKSİ EROTIK HIKAYELER ICIN HEMEN SIMDI ARAYIN BU HIKAYELERI GERCEK KISILERDEN SESLI DINLEYIN 0592 211 77 10

  v
  0592 211 77 10 SEKSİ EROTIK HIKAYELER ICIN HEMEN SIMDI ARAYIN BU HIKAYELERI GERCEK KISILERDEN SESLI DINLEYIN 0592 211 77 10

  0592 211 77 10 SEKSİ EROTIK HIKAYELER ICIN HEMEN SIMDI ARAYIN BU HIKAYELERI GERCEK KISILERDEN SESLI DINLEYIN 0592 211 77 10

  0592 211 77 10 SEKSİ EROTIK HIKAYELER ICIN HEMEN SIMDI ARAYIN BU HIKAYELERI GERCEK KISILERDEN SESLI DINLEYIN 0592 211 77 10

  0592 211 77 10 SEKSİ EROTIK HIKAYELER ICIN HEMEN SIMDI ARAYIN BU HIKAYELERI GERCEK KISILERDEN SESLI DINLEYIN 0592 211 77 10

  0592 211 77 10 SEKSİ EROTIK HIKAYELER ICIN HEMEN SIMDI ARAYIN BU HIKAYELERI GERCEK KISILERDEN SESLI DINLEYIN 0592 211 77 10

  0592 211 77 10 SEKSİ EROTIK HIKAYELER ICIN HEMEN SIMDI ARAYIN BU HIKAYELERI GERCEK KISILERDEN SESLI DINLEYIN 0592 211 77 10

  0592 211 77 10 SEKSİ EROTIK HIKAYELER ICIN HEMEN SIMDI ARAYIN BU HIKAYELERI GERCEK KISILERDEN SESLI DINLEYIN 0592 211 77 10

  v
  0592 211 77 10 SEKSİ EROTIK HIKAYELER ICIN HEMEN SIMDI ARAYIN BU HIKAYELERI GERCEK KISILERDEN SESLI DINLEYIN 0592 211 77 10

  0592 211 77 10 SEKSİ EROTIK HIKAYELER ICIN HEMEN SIMDI ARAYIN BU HIKAYELERI GERCEK KISILERDEN SESLI DINLEYIN 0592 211 77 10

  0592 211 77 10 SEKSİ EROTIK HIKAYELER ICIN HEMEN SIMDI ARAYIN BU HIKAYELERI GERCEK KISILERDEN SESLI DINLEYIN 0592 211 77 10

  0592 211 77 10 SEKSİ EROTIK HIKAYELER ICIN HEMEN SIMDI ARAYIN BU HIKAYELERI GERCEK KISILERDEN SESLI DINLEYIN 0592 211 77 10

  0592 211 77 10 SEKSİ EROTIK HIKAYELER ICIN HEMEN SIMDI ARAYIN BU HIKAYELERI GERCEK KISILERDEN SESLI DINLEYIN 0592 211 77 10

  0592 211 77 10 SEKSİ EROTIK HIKAYELER ICIN HEMEN SIMDI ARAYIN BU HIKAYELERI GERCEK KISILERDEN SESLI DINLEYIN 0592 211 77 10

  0592 211 77 10 SEKSİ EROTIK HIKAYELER ICIN HEMEN SIMDI ARAYIN BU HIKAYELERI GERCEK KISILERDEN SESLI DINLEYIN 0592 211 77 10

  v
  0592 211 77 10 SEKSİ EROTIK HIKAYELER ICIN HEMEN SIMDI ARAYIN BU HIKAYELERI GERCEK KISILERDEN SESLI DINLEYIN 0592 211 77 10

  0592 211 77 10 SEKSİ EROTIK HIKAYELER ICIN HEMEN SIMDI ARAYIN BU HIKAYELERI GERCEK KISILERDEN SESLI DINLEYIN 0592 211 77 10

  0592 211 77 10 SEKSİ EROTIK HIKAYELER ICIN HEMEN SIMDI ARAYIN BU HIKAYELERI GERCEK KISILERDEN SESLI DINLEYIN 0592 211 77 10

  0592 211 77 10 SEKSİ EROTIK HIKAYELER ICIN HEMEN SIMDI ARAYIN BU HIKAYELERI GERCEK KISILERDEN SESLI DINLEYIN 0592 211 77 10

  0592 211 77 10 SEKSİ EROTIK HIKAYELER ICIN HEMEN SIMDI ARAYIN BU HIKAYELERI GERCEK KISILERDEN SESLI DINLEYIN 0592 211 77 10

  0592 211 77 10 SEKSİ EROTIK HIKAYELER ICIN HEMEN SIMDI ARAYIN BU HIKAYELERI GERCEK KISILERDEN SESLI DINLEYIN 0592 211 77 10

  0592 211 77 10 SEKSİ EROTIK HIKAYELER ICIN HEMEN SIMDI ARAYIN BU HIKAYELERI GERCEK KISILERDEN SESLI DINLEYIN 0592 211 77 10

  v
  0592 211 77 10 SEKSİ EROTIK HIKAYELER ICIN HEMEN SIMDI ARAYIN BU HIKAYELERI GERCEK KISILERDEN SESLI DINLEYIN 0592 211 77 10

  0592 211 77 10 SEKSİ EROTIK HIKAYELER ICIN HEMEN SIMDI ARAYIN BU HIKAYELERI GERCEK KISILERDEN SESLI DINLEYIN 0592 211 77 10

  0592 211 77 10 SEKSİ EROTIK HIKAYELER ICIN HEMEN SIMDI ARAYIN BU HIKAYELERI GERCEK KISILERDEN SESLI DINLEYIN 0592 211 77 10

  0592 211 77 10 SEKSİ EROTIK HIKAYELER ICIN HEMEN SIMDI ARAYIN BU HIKAYELERI GERCEK KISILERDEN SESLI DINLEYIN 0592 211 77 10

  0592 211 77 10 SEKSİ EROTIK HIKAYELER ICIN HEMEN SIMDI ARAYIN BU HIKAYELERI GERCEK KISILERDEN SESLI DINLEYIN 0592 211 77 10

  0592 211 77 10 SEKSİ EROTIK HIKAYELER ICIN HEMEN SIMDI ARAYIN BU HIKAYELERI GERCEK KISILERDEN SESLI DINLEYIN 0592 211 77 10

  0592 211 77 10 SEKSİ EROTIK HIKAYELER ICIN HEMEN SIMDI ARAYIN BU HIKAYELERI GERCEK KISILERDEN SESLI DINLEYIN 0592 211 77 10

  v
  0592 211 77 10 SEKSİ EROTIK HIKAYELER ICIN HEMEN SIMDI ARAYIN BU HIKAYELERI GERCEK KISILERDEN SESLI DINLEYIN 0592 211 77 10

 71. Melih said

  selam ben Melih istanbuldan…itinayla bayanların ateşli söndürülür tüm azgın bayanlar eklesin
  dr.sexyy@hotmail.com

 72. sln said

  dün erkek arkadasımla birlikte olduk o an mükemmeldi 😀 baska benimle olmak isteyen erkek?

 73. HaKaN said

  bayanlar fantaz ariyorsaniz sadece kudurmak amaclida olsa evli bekar farketmez internet veya canli kudurmak isteyen bayanlari (xxkim@msn.com)

 74. 18cmsik@gmail.com said

  kalın doyurucu ve bol kremalı 18-19 cm isteyen olgun bayanlar bekliyorum, küçük kızlar ve pasifler eklemesin 18cmsik@gmail.com

 75. başşak said

  okuyunca bile tahrik oluyorum , farklı pozisyonlar deneyebilceğim arkdşlr arıyorum. 19 yaşındayım ve isteklerimi durduramıorm . yardımcı olmak isteyn?

  • james said

   ben yardımcı olurum ekle msn konuşalım beğenmezsen kaybedecek birşeyin de yok. kendime çok güveniyorum msn hsynblt@windowslive

  • Oktay said

   bende 19 yasındaym cnm istersen ekle unique_younq@hotmail.com

  • efe said

   doruğa ulaşmak istiyorsan mail ile ulaş bana

   efekorkmaz35@gmail.com (msn degildir)

  • hüseyin said

   slm başak sen yeterki iste sana yardımcı olurum her türlü fantaziyi yaşatırım sana yer mekan farketmez her yer uyar bana

  • tolga berk mermer said

   merhabalar hangi şehirdesiniz acaba? önümüzdeki hafta bir sınavım var ve arkasından sizin gibi hoş bir hediyeyi hak ederim diye düşündüm, sizi değil sadece değerli zamanınız için para ödediğimin bilincinde olarak hoş bir gece yaşamak isterim. sewisss06@hotmail.com sizden haber bekliyorum…

 76. nezih said

  sana yardım etmek gorev bılirim nazık dounuşlarimla

 77. koray said

  merhaba öncelikle ismim Koray biraz iri bri penise sahibim ilgilenenler Bursada yaşıyorum öğretim görevlisiyim kültürlü bakımlı biriyim eğer güven duygusunuda sexin yanında sitiorsanız benimle irtibata geçin indre_8686@hotmail.com

 78. hüseyin said

  slm başak sana yardımcı olurum her türlü fantaziyi yaşatırım yer mekan farketmez mesela bir yaz tatilinde olabılır bodrum uyarmı mesela?

 79. rfrr

 80. ubeyd said

  jigoloubeyd@hotmail.com

  hijyen
  gizlilik

  2 saati 250 tl

 81. murat said

  merhaba yazı güzelmiş 3gün sonra sevgilim bana yapacak onun hayalini kuruyor kaç gündür:) çok azgındır kendisi bana karşı ilk cinsel deneyimimizi yaşayacağız reel olarak:)içine gircem hatta:)

 82. spermvar@hotmail.com said

  BUrsa dan olgun bir erkek arayan arzulu ateşli doyumsuz ve ağzı amı susuz kalmış bayanlar… boL spermli kalın ve 18 cm sik istermisiniz? Sususzluğunuzu gidermek isterseniz, reel de de sanal da da sizi tatmin ederim… cam açmayacak bayanlar eklemesin… spermvar@hotmail.com

  • woodman said

   bayanlar fantaz ariyorsaniz sadece kudurmak amaclida olsa evli bekar farketmez internet veya canli kudurmak isteyen bayanlari (xxkim@msn.com) bekliyorum

   single, does not matter if you are looking for fancy ladies only seethe amaclida ladies who want to explode the internet or live (xxkim@msn.com) Waiting

   hi girls! i’m just a college l player wanting to meet and have fun with girls from all over.. ask for my msn if you want it. if you got cam i’ll give you your free personal show

 83. şermin said

  nişanlımla bunu yapmanın hayalini kuruyoruz evlendikten sonra ilk iş bunu deniycez

 84. şermin said

  evet artık dayanamıyorum biran önce nişanlıma kavuşup tüm bunları teker teker yapmak istiyorum

 85. hkn krhn said

  selam kızlar yaşım 26 istanbuldayım 171 boyunda 70 kilodayım kumralım sportmenim yakışıklıım şimdiye kadar parayla sex yapmadım şimdikten sonra da yapmam ayrıca özellikle oral sexten çok hoşlanıyorum tabi içten gelerek yapan biri olursa yoksa hiç yapmam zaten içten gelmeli öyle bunu seven temiz hijyene önem veren bir bayan varsa hakkını vererek yapacaksa sadece oral sex bile olabilir nasıl istersek… Böyle bir hatun varsa burada yaş boy çok farketmez sadece bakımlı ve hijyenik olsun ve istanbulda olsun yeter 🙂 bana mir mail atmanız yeter…
  h k n k r h n 3 4 @ h o t m a i l . c o m

 86. haydar said

  benimle cam sex yapmak isteyen kizlar eklesin para konusunda rahat olun istediginiz kadar var bende ….haydar-025@hotmail.de bekliyorummmmmmmm

 87. sikvar16@hotmail.com said

  OLGUN VE HERŞEYİ İLE İRİ YAPILI DOLGUN ERKEKLERDEN HOŞLANAN BAYANLAR BEKLİYORUM.. YAŞIM 38, OLGUN VE BAKIMLI DOYUMSUZ VE SEX E DOYURULMAMIŞ AZGIN OROSPU RUHLU BAYANLAR EKLEYİN KONUŞALIM sikvar16@hotmail.com

 88. sikvar16@hotmail.com said

  OLGUN VE HERŞEYİ İLE İRİ YAPILI DOLGUN ERKEKLERDEN HOŞLANAN BAYANLAR BEKLİYORUM.. YAŞIM 38, OLGUN VE BAKIMLI DOYUMSUZ VE SEX E DOYURULMAMIŞ AZGIN OROSPU RUHLU BAYANLAR EKLEYİN KONUŞALIM sikvar16@hotmail.com

 89. izmittesex said

  sevgilime yapıyorum bazen fakat agzıma boşalmak istemiyor ben birsey anlamıyorum ama o müthiş zevk aldıgını söylüyoe

 90. ferdi said

  Bu ne herkes kudurmuş herkes birbirini sikmek istio şöle bi bende bulsam hani bi tane ;D

 91. ahmet said

  bayanlarla konuşmak ve reelde görüşmek isterim.ilgilenen bayanla arasın.0543 831 19 00

 92. deniz türk said

  drjays1@hotmail.com yakışıklı bakımlı maddi durumum iyi ,,ekleyin elit bayanlar

 93. Ayçin said

  Selam 500 tl ye cam da dans ve ya masturbasyon yaparım.Birebir sex isteyenler için 2000 tl ama prezervatif zorunu malesef.Emin olun ucacağınız pozisyonlar biliyorum.Bacaklarımı 180 derece açıyorum.Parti de sokak da otel de ev hariç nerede isterseniz sevişirim.Çok iyi oral sex yaparım.
  Bir keresinde erkek arkadasıma üstüste 5 kere yapmıştm ve daha da istiyordu da ben de girtlak kalmamıştı xD yani tecrübeli ve yetenekliyim. yaşım 19 bu arada.ilgilenenler msn e eklesin

  • tolga berk mermer said

   merhabalar hangi şehirdesiniz acaba? önümüzdeki hafta bir sınavım var ve arkasından sizin gibi hoş bir hediyeyi hak ederim diye düşündüm, sizi değil sadece değerli zamanınız için para ödediğimin bilincinde olarak hoş bir gece yaşamak isterim. sewisss06@hotmail.com sizden haber bekliyorum…

  • ati said

   xaritst30@hotmail.com

  • efe said

   hünerlerini görmek isterim yavrum

  • hakan kaya said

   ne o sendeki am değil altın galiba. amına kodumun sen hiç 2000TL’yi bi arada gördünmü. adriana lima olsan 2000TL vermem. madem canın yarak istiyor. ben 200TL’ye seni doyurasıya sikmeye hazırım. ver 200TL’yi seni bağırta bağırta sikemezsem, sikiş bedava… o zaman para mara istemez 😉

   ekle beni yavrum. vurucun@hotmail.com

 94. veli said

  para sorun değil ekleyin bayanlar..
  cihan_veli@hotmail.com

 95. kaan alp türkoglu said

  slm bayanlar

 96. Bora Akdeniz said

  kalktı yaaa ..:)))

 97. koray said

  saniyede 1500 dil atarım :(DON LASTİGİ GİBİYİM HER BELE HER BEDENE UYARIM:(koray@by.tc:)ekleyin kainata ucalım:)

 98. manavgatli said

  sanal -reel sex yapmak isteyen bayanlar ekleyin….armani_537@hotmail.com

 99. azgın engin said

  2012-08-18 – ankara
  İLANIMI ANKARADA YAŞAYAN ÖZELLİKLE BACAKLARI SONRA POPOSU GÜZEL KALÇALARI SXİ VE YUVARLAK GÖĞÜSLERİ İRİ VE DİK OLAN AZGIN SXİ TANGALI BİLHASSA TÜRBANLI REELCİ BAYANLAR ANLAYARAK VE DİKKATLİCE OKUSUN LÜTFEN. ankaradan acele reel sex için azgın sexi tangalı bacakları ve götü güzel kalçaları sxi ve yuvarlak memeleri iri ve dik olan özellikle türbanlı bayan veya bayanlar arıyorum.yaşı boyu posu kilosu güzel çirkin evli bekar ul genç yaşlı nişanlı bakire hamile okuyan okumayan çalışan çalışmayan sexte tecrübeli olan olmayan benim için hiç ama hiç farketmez çünkü benim amacım sadece reelde sınır kural limit tanımadan sınırsızca ve özgürce sex yapmak.erkeklerle kesinliklen ilgilenmiyorum.gruba ve izlenmeyede sıcak bakmıyorum ama aynı anda birden fazla sexi bayanla sex yapmak isterim.çiftlerde bile tercihim sadece bayanlardır.ilanımı lütfen iyi okuyun erkekler kesinliklen arayıp rahatsız etmesin.reelde eşiyle sevgilisiyle nişanlısıyla veya kız arkadaşıyla sınır kural limit tanımadan sınırsızca ve özgürce herşey dahil sex yapmam kendisi için sorun olmayacak olan ankaralı özellikle türbanlı reelci çiftlerin bayanlarıda bana ulaşabilir.maddi hiç bir beklentim yoktur.sınırları olmayan özgür olan kendine güvenen eşinden sevgilisinden kocasından erkek arkadaşından veya nişanlısından sex konusunda memnun olmayan zevk almayan orgazm olamayan doymayan boşalıp rahatlayamayan iyi ve doyurucu bir sexe orgazma zevke boşalıp rahatlamaya hasret kalan acıkan susayan ihtiyacı olan artık yeter iyi ve doyurucu bir sex orgazm olmak boşalıp rahatlamak benimde hakkım diyen yeteri kadar ilgi ve alaka görmeyen yanlız veya mutsuz olan yada kendini yanlız ve mutsuz olan maddi beklentisi olmayan yaşa fiziğe tipe ve başka şeylere takıntısı olmayan yani sadece amacı benim gibi sex yapmak olan yukarıda yazdığım sex kriterlerine uyan yazdıklarımı okurken içi kıpır kıpır olan azan kuduran amcığı sulanan reelde sınır kural limit tanımadan sınırsızca v eözgürce herşey dahil sex yapabilceğim heryaş ve kesimden ankaralı zevk avcısı özellikle türbanlı bayanlar bana gün 24 saat çekinmeden ulaşabilirler duyrulur.05445115470 mesene azginnnnnboga@hotmail.com reelde ayak parmaklarından saç köklerine kadar tepeden tırnağa heryerini hatta ayak altlarını ve topuklarını bile nefes almadan ve amını götünü memelerini bacaklarını kalçalarını saatlerce koklaya koklaya yalayıp amını veya götünü yada hem amını hemde götünü sikebilceğim am bayan götü meme bacak kalça sex delisi olan spermlerle dopdolu 18 cm kalın damarlı azgın yarrağımı ve taşaklarımı yalatabilceğim sınırları olmayan özgür olan kendine güvenen ankaradan bacakları ve götü güzel kalçaları sexi ve yuvarlak memeleri iri ve dik olan azgın sxi tangalı özellikle türbnalı bayan arıyorum.yaşı boyu posu kilosu güzel çirkin evli bekar dul genç yaşlı nişanlı bakire hamile okuyan okumayan çalışan çalışmayan hiç farketmez.bende herdaim gizlilik hijyen güven orgazm zevk esastır şarttır garantidir önemlidir olmazsa olmazımdır. reel sex için ankaradan bacakları ve götü güzel kalçaları sexi ve yuvarlak memeleri iri ve dik olan azgın sexi tangalı özellikle türbanlı bayan arıyorum.tel 05445115470 msn mailto:amdelisiazginbay@hotmail.com yaşı boyu posu kilosu güzel çirkin evli bekar dul genç yaşlı nişanlı hamile bakire okuyan okumayan çalışan çalışmayan uzun kısa şişman zayıf açık kapalı hiç farketmez ama türbanlı olmasını tercih ederim.sırdaş ve güvenilir aşk adamı sx uzmanı boşaltıp rahatlatan defalarca orgzm eden zevk veren zevkten inim inim inleten azgN bir erkeğim.bende herdaim gizlilik hijyen güven orgazm zevk boşalıp rahatlamak orgzm olmak zevklenmek zevkten inim inim inlemek esastır şarttır garantidir önemlidir olmazsa olmazımdır.erkeklerle ilgilenmiyorum.çiftlerde bile tercihim sadece bayanlardır.grup sxe ve izlenmeyede sıcak bakmıyorum.reelde eşiyle sevgilisiyle kız arkadaşıyla karısıyla veya nişanlısıyla tek olarak sx yapmam kendisi için sorun olmayacak olan heryaş ve kesimden özellikle türbanlı reelci çiftlerin bayanlarıda bana ulaşabilir.ilanımla ilgilenen özgür olan sınırları olmayan özgüveni ve cesareti tam ve yerinde olan eşinden sevgilisinden kocasından erkek arkadaşından veya nişanlısından sx konusunda memnun olmayan zvk almayan orgazm olamayan zvkten inim inim inleyemeyen iyi ve doyurucu bir sxe orgzma zevke boşalıp rahatlamaya zvkten inim inim inlemeye hasret kalan acıkan suyayan veya ihtiyacı olan yeteri kadar ilgi ve alaka görmeyen kendini yanlız ve mutsuz hisseden veya gerçekten yanlız ve mutsuz olan bacakları ve poposu gerçekten güzel kalçaları sxi ve yuvarlak göğüsleri iri ve dik olan azgın sxi tangalı özellikle kapalı bayanlara önemlen duyrulur. ne istediğini gerçekten bilen bayanlar bana 7 gün 24 saat çekinmeden ulaşabilirler ve ulaşsınlar.erkekler yorum morum yapmasınlar ve rahatsız etmesinler lütfennnnn.ÖNEMLİ NOT:LÜTFEN REELDE YANİ GERÇEK OLARAK SEX YAPAMIYACAĞIM BAYANLAR,ANKARA DIŞI OLAN YADA ANKARAYA GELEMİYECEK OLAN BAYANLAR,SANALDAN İLERİ GİTMEYEN VEYA GİDEMEYEN,BENİM GİBİ AZGIN 1 ERKEKLE REELDE SEX YAPMAK İÇİN KENDİNE YETERİ KADAR GÜVENMEYEN ÖZGÜVENİ VE CESARETİ OLMAYAN,BAYAN OLMADIĞI HALDE BAYAN AYAĞINA YATAN YANİ ERKEK OLDUĞU HALDE ETEK GİYEN KİŞİLİĞİ GELİŞMEMİŞ OLAN VE GAYLAR,TOPLAR,CDLER,VCDLER,DÖNMELER,DÖNEMEMİİŞLER,TRAVESTİLER,UFAKTA OLSA BİR MADDİ BEKLENTİ İÇERİSİNDE OLANLAR,KONTÜRCÜLER VESAİRE VESAİRE BU VE BUNA BENZER KİŞİLER BENİ ASLA VE KATTA RAHATSIZ ETMESİNLER.BEN REEL SEXİÇİN ANKARADAN BACAKLARI VE POPOSU GÜZEL KALÇALARI SXİ VE YUVARLAK GÖĞÜSLERİ İRİ VE DİK OLAN AZGIN SXİ TANGALI ÖZELLİKLE VE BİLHASSA TÜRBANLI BAYAN ARİYORUM BAŞKA BİŞEY ARAMİYORUM.SANALLAN MANALLAN İŞİM OLMAZ AMA WEBCAMDA KAMERASI OLAN BAYANLARLA SX YAPMAK BERABER BOŞALMAK İSTERİM.05445115470 MESENE AZGİNNNNNBOGA@HOTMAİL.COM CAM WAR.CAMI OLAN CAMINI NAZ YAPMADAN AÇACAK OLAN SXİ BAYANLAR EKLESİN.CAM AÇMAYAN BAYANLARA BENDE AÇMAM ONA GÖRE.NOT:REELDE GÖRÜŞÜP SEX YAPAMİYACAĞIM,MADDİ BEKLENTİ İÇERİSİNDE OLAN,ÇOK SORU SORAN,MADDİYATA VE TİPE DIŞ GÖRÜNÜŞE ÖNEM VEREN,SANALDAN İLERİYE GİDEMEYEN,KENDİNE GÜVENMEYEN,ÖZGÜVENİ VE CESARETİ TAM VE YERİNDE OLMAYAN BAYANLAR VE BAYAN OLMADIĞI HALDE BAYAN AYAĞINA YATAN KİŞİLİĞİ GELİŞMEMİŞ OLAN ERKEKLER,TOPLAR,GAYLAR,CDLER,DÖNMELER,TRAVESTİLER KESİNLİKLEN BENİ RAHATSIZ ETMESİN.BEN REEL SEXİÇİN ANKARADAN ÖZELLİKLE BACAKLARI VE SONRA GÖTÜ GÜZEL SONRA KALÇALARI SEXİ VE YUVARLAK MEMELERİ İRİ VE DİK OLAN AZGIN SEXİ TANGALI ÖZELLİKLE TÜRBANLI REEL BAYAN ARİYORUM VE BENİM İÇİN REELDE SEX YAPACAĞIM BAYANIN YAŞI BOYU POSU KİLOSU GÜZEL ÇİRKİN EVLİ BEKAR DUL GENÇ YAŞLI NİŞANLI BAKİRE HAMİLE UZUN KISA ŞİŞMAN ZAYIF OKUYAN OKUMAYAN ÇALIŞAN ÇALIŞMAYAN VE DİĞER ŞEYLER HİÇ FARKETMEZ.İSTERSE ANKARANIN HATTA TÜRKİYENİN HATTA DÜNYANIN EN ÇİRKİN BAYANI OLSUN AMA YETERKİ BACAKLARI VE GÖTÜ GÜZEL KALÇALARI SEXİ VE YUVARLAK MEMELERİ İRİ VE DİK OLSUN BENİM İÇİN KAFİ ÇÜNKÜ BENİM AMACIM SADECE REELDE SEX YAPMAK DEFALARCA ORGAZM ETMEK BOŞALIP BOŞALTMAK ZEVK VERMEK RAHATLATMAK ZEVKTEN İNİM İNİM İNLETMEKTİR.YANİ SEVGİLİ YADA EVLENMEK İÇİN BAYAN ARAMİYORUM.ANKARALI AZGIN SEXİ TANGALI BACAKLARI VE GÖTÜ GÜZEL KALÇALARI SXİ VE YUVARLAK MEMELERİ İRİ VE DİK OLAN AZGIN SEXİ TANGALI ÖZELLİKLE TÜRBANLI BAYANLARI REELDE TEPEDEN TIRNAĞA AYAK PARMAKLARINDAN SAÇ KÖKLERİNE KADAR SAATLERCE NEFES BİLE ALMADAN KOKLAYA KOKLAYA HATTA AYAK ALTLARINI VE AYAK PARMAKLARINI BİLE YALAR EMER SOMURUR AMDAN YADA GÖTTEN YADA HEM AMDAN HEMDE GÖTTEN SAATLERCE ZEVKLEN SİKER SİKER SİKERİM ÖNEMLEN DUYRULUR.OHHHHHHHHHHHHHHH TELİM 05445115470 MESENEM AZGİNNNNNBOGA@HOTMAİL.COM BEN AMDELİSİAZGNBOĞA ENGİN.YAŞIM 35 BEKARIM BOY 175 KİLO 90 ESMERİM REEL SEXİÇİN BOŞ VE MÜSAİT YER AYARLARIM 05445115470 MSN AZGİNNNNNBOGA@HOTMAİL.COM

 100. bülemünt said

  ben diğerleri gibi yalanı sevmem ama en uzun sevişme süresi bendedir dayanabilirim diyenler tel veremem memoli0309@hotmail.com mail atın ama sadece dayanabilecekler atsın ok

 101. azgın engin said

  GERÇEK SX İÇİN ANKARADAN BACAKLARI VE POPOSU GÜZEL KALÇALARI SXİ VE YUVARLAK GÖĞÜSLERİ İRİ VE DİK OLAN AZGIN SXİ TANGALI ÖZELLİKLE TÜRBANLI GERÇEK BAYAN ARİYORUM 05445115470 MSN AZGİNNNNNBOGA@HOTMAİL.COM YAŞI BOYU POSU KİLOSU GÜZEL ÇİRKİN EVLİ BEKAR DUL GENÇ YAŞLI NİŞANLI BAKİRE HAMİLE LEZBİYEN UZUN KISA ŞİŞMAN ZAYIF OKUYAN OKUMAYAN ÇALIŞAN ÇALIŞMAYAN SXTE TECRÜBELİ OLAN OLMAYAN YURT İÇİ VEYA YURTDIŞI HİÇ FARKETMEZ.YETERKİ GERÇEK OLARAK SX YAPABİLCEĞİM YUKARIDA YAZDIĞIM SX KRİTERLERİNE UYGUN AZGIN SXİ TANGALI ÖZELLİKLE TÜRBANLI SXİ BAYAN OLSUN.BENDE GİZLİLİK HİJYEN GÜVEN ORGAZM ZEVK BOŞALIP RAHATLAMAK ZEVKLENMEK ZEVK ALMAK ZEVKTEN İNİM İNİM İNLEMEK HERDAİM ESASTIR ŞARTTIR GARANTİDİR ÖNEMLİDİR OLMAZSA OLMAZIMDIR.İLANIMLA CİDDİ OLARAK İLGİLENEN ÖZGÜR OLAN SINIRLARI OLMAYAN KENDİNE GÜVENEN ÖZGÜVENİ VE CESARETİ TAM VE YERİNDE OLAN GERÇEK OLARAK SINIR KURAL LİMİT TANIMADAN SINIRSIZCA VE ÖZGÜRCE HERŞEY DAHİL SX YAPABİLCEĞİM HERYAŞ VE KESİMDEN ANKARADA YAŞAYAN VEYA ANKARAYA GELEBİLCEK OLAN BACAKLARI VE POPOSU GÜZEL KALÇALARI SXİ VE YUVARLAK GÖĞÜSLERİ İRİ VE DİK OLAN AZGIN SXİ TANGALI ÖZELLİKLE TÜRBANLI SXİ BAYANLARA ÖNEMLEN DUYRULUR.BAYANLAR DIŞINDA HİÇ BİR CİNSLEN İLGİLENMİYORUM ONA GÖRE SONRADAN BAYAN OLANLARLA BİLE.05445115470 MSN AZGİNNNNNBOGA@HOTMAİL.COM BEN AZGIN BOĞA ENGİN REELDE SINIR KURAL LİMİT TANIMADAN SINIRSIZCA VE ÖZGÜRCE 1 KERE VEYA 1 KAÇ KEZ YADA DEVAMLI OLARAK ÇATIR ÇATIR HERŞEY DAHİL SX YAPIP YALAŞIP SİKİŞEBİLCEĞİM AMINI GÖTÜNÜ MEMELERİNİ BACAKLARINI KALÇALARINI YALAYIP AMINI VEYA GÖTÜNÜ YADA HEM AMINI HEMDE GÖTÜNÜ SİKEBİLCEĞİM ÖZGÜR OLAN SINIRLARI OLMAYAN KENDİNE GÜVENEN ÖZGÜVENİ VE CESARETİ TAM VE YERİNDE OLAN BACAKLARI VE POPOSU GÜZEL KALÇALARI SXİ VE YUVARLAK GÖĞÜSLERİ İRİ VE DİK OLAN ANKARADA YAŞAYAN VEYA ANKARAYA GELEBİLCEK OLAN YALAŞIP SİKİŞMEYE BOŞALMAYA DEFALARCA ORGAZM OLMAYA ZEVKTEN İNİM İNİM İNLEMEYE GERÇEKTEN İHTİYACI OLAN EŞİNDEN SEVGİLİSİNDEN KOCASINDAN ERKEK ARKADAŞINDAN VEYA SEVGİLİSİNDEN SEX KONUSUNDA MEMNUN OLMAYAN ZEVK ALMAYAN ORGAZM OLAMAYAN BOŞALIP RAHATLAYAMAYAN ORGAZM OLAMAYAN ZEVKTEN İNİM İNİM İNLEYEMEYEN YETERİ KADAR İLGİ VE ALAKA GÖRMEYEN KENDİNİ YANLIZ VE MUTSUZ HİSSEDEN YADA GERÇEKTEN YANLIZ VE MUTSUZ OLAN HERYAŞ VE KESİMDEN AZGIN SXİ TANGALI ÖZELLİKLE TÜRBANLI REELCİ BAYANLAR BANA 7 GÜN 24 SAAT ÇEKİNMEDEN ULAŞABİLİRLER VE ULAŞSINLAR REELDE BOŞALMAK DEFALARCA ORGAZM OLMAK ZEVK ALMAK RAHATLAMAK ZEVKTEN İNİM İNİM İNLEMEK İÇİN 05445115470 MSN AZGİNNNNNBOGA@HOTMAİL.COM.SANALLAN MANALLAN İŞİM OLMAZ.LÜTFEN SANALDAN İLERİYE GİDEMEYEN,MAADİ BEKLENTİ İÇERİSİNDE OLAN,KONTÜRCÜ OLAN,REELDE GÖRÜŞEMEYECEĞİM,KENDİNE GÜVENMEYEN BENİM GİBİ SX UZMANI SINIRLARI OLMAYAN SIRDAŞ VE GÜVENİLİR AŞK ADAMI SX UZMANI ZEVK VEREN BOŞALTIP RAHATLATAN DEFALARCA ORGAZM EDEN ZEVKTEN İNİM İNİM İNLETEN AZGIN BOĞA BİR ERKEKLE GERÇEK OLARAK SINIR KURAL LİMİT TANIMADAN SINIRSIZCA VE ÖZGÜRCE SEX YAPAMİYACAK BAYANLAR VE BAYAN OLMADIĞI HALDE ETEK GİYİP BAYAN AYAĞINA YATAN HEMCİNSLERİM,KİŞİLİİ GELİŞMEMİŞ ERKEKLER,TOPLAR,GAYLAR,CDLER,VCDLER,TRAVESTİLER HATTA SONRADAN OLAN BAYANLAR,DÖNMELER,DÖNEMEMİŞLER BENİ KESİNLİKLEN RAHATSIZ ETMESİN.ÇİFTLERDE BİLE TERCİHİM SADECE BAYANLARDIR VE ÇİFTLERDE BİLE BANA SADACE VE SADECE BAYANLAR ULAŞSIN.EŞİYLE SEVGİLİSİYLE KARISIYLA KIZ ARKADAŞIYLA VEYA NİŞANLISIYLA GERÇEK OLARAK TEKE TEK HERŞEY DAHİL SINIR KURAL LİMİT TANIMADAN SINIRSIZCA VE ÖZGÜRCE SEX YAPMAM KENDİSİ İÇİN SORUN OLMAYACAK OLAN HERYAŞ VE KESİMDEN AZGIN SXİ TANGALI ÖZELLİKLE TÜRBANLI BACAKLARI VE POPOSU GÜZEL KALÇALARI SXİ VE YUVARLAK GÖĞÜSLERİ İRİ VE DİK OLAN ANKARADA YAŞAYAN VEYA ANKARA DIŞI OLSA BİLE KARISINI EŞİNİ SEVGİLİSİNİ KIZ ARKADAŞINI VEYA NİŞANLISINI ANKARAYA GÖNDEREBİLCEK ÇİFTLERİN BAYANLARIDA BANA ULAŞABİLİRLER VE ULAŞSINLAR 05445115470 MSN AZGİNNNNNBOGA@HOTMAİL.COM

 102. azgın engin said

  ANKARADAN REEL SX AMAÇLI BACAKLARI VE GÖTÜ GÜZEL KALÇALARI SXİ VE YUVARLAK MEMELERİ İRİ VE DİK OLAN AZGIN SXİ TANGALI ÖZELLİKLE TÜRBANLI REEL BAYAN ARKADAŞ ARİYORUM.BEN ANKARADAN AZGIN BOĞA ENGİN TELİM 05445115470 MESENEM AZGİNNNNNBOGA@HOTMAİL.COM.YAŞ SINIRIM KESİNLİKLEN YOKTUR.BOYU POSU KİLOSU GÜZEL ÇİRKİN EVLİ BEKAR DUL GENÇ YAŞLI NİŞANLI BAKİRE HAMİLE OKUYAN OKUMAYAN ÇALIŞAN ÇALIŞMAYAN ŞİŞMAN ZAYIF UZUN KISA SXTE TECRÜBELİ OLAN OLMAYAN YURTİÇİ VEYA YURTDIŞI FARKETMEZ.İLANIMLA CİDDİ OLARAK İLGİLENEN ÖZGÜR OLAN SINIRLARI OLMAYAN KENDİNE GÜVENEN ÖZGÜVENİ VE CESARETİ TAM VE YERİNDE OLAN GERÇEK OLARAK SINIR KURAL LİMİT TANIMADAN SINIRSIZCA VE ÖZGÜRCE HERŞEY DAHİL SX YAPMAK İSTEYEN HERYAŞ VE KESİMDEN ANKARADA YAŞAYAN VEYA ANKARAYA GELEBİLCEK OLAN BACAKLARI VE POPOSU GÜZEL KALÇALARI SXİ VE YUVARLAK GÖĞÜSLERİ İRİ VE DİK OLAN AZGIN SXİ TANGALI ÖZELLİKLE TÜRBANLI SXİ BAYANLARA ÖNEMLEN DUYRULUR.BAYANLAR DIŞINDA HİÇ BİR CİNSLEN İLGİLENMİYORUM ONA GÖRE SONRADAN BAYAN OLANLARLA BİLE.05445115470 MSN AZGİNNNNNBOGA@HOTMAİL.COM BEN AM BAYAN GÖTÜ MEME BACAK KALÇA SX DELİSİ ANKARADAN AZGIN BOĞA ABAZA ENGİN GERÇEK OLARAK BOŞALMAYA RAHATLAMAYA DEFALARCA ORGAZM OLMAYA ZEVKTEN İNİM İNİM İNLEMEYE GERÇEKTEN İHTİYACI OLAN EŞİNDEN SEVGİLİSİNDEN KOCASINDAN ERKEK ARKADAŞINDAN VEYA SEVGİLİSİNDEN SEX KONUSUNDA MEMNUN OLMAYAN ZEVK ALMAYAN ORGAZM OLAMAYAN BOŞALIP RAHATLAYAMAYAN ORGAZM OLAMAYAN ZEVKTEN İNİM İNİM İNLEYEMEYEN YETERİ KADAR İLGİ VE ALAKA GÖRMEYEN KENDİNİ YANLIZ VE MUTSUZ HİSSEDEN YADA GERÇEKTEN YANLIZ VE MUTSUZ OLAN HERYAŞ VE KESİMDEN AZGIN SXİ TANGALI ÖZELLİKLE TÜRBANLI REELCİ BAYANLAR BANA 7 GÜN 24 SAAT ÇEKİNMEDEN ULAŞABİLİRLER VE ULAŞSINLAR REELDE BOŞALMAK DEFALARCA ORGAZM OLMAK ZEVK ALMAK RAHATLAMAK ZEVKTEN İNİM İNİM İNLEMEK İÇİN
  05445115470
  AZGİNNNNNBOGA@HOTMAİL.COM.

 103. sikici tarık said

  kızlar ekleyin fnskc-01@hotmail.com camda görün

 104. azgın engin said

  ANKARADAN BACAKLARI VE POPOSU GÜZEL KALÇALARI SEXİ VE YUVARLAK GÖĞÜSLERİ İRİ VE DİK OLAN AZGIN SEXİ TANGALI ÖZELLİKLE TÜRBANLI ÇİRKİN BAYAN ARKADAŞ ARİYORUM.

  ANKARADAN ARA SIRA YANİ ARADABİR VEYA DEVAMLI YANİ SIK SIK DÜZENLİ OLARAK GERÇEKTE SEX YAPMAK İÇİN BACAKLARI VE POPOSU GÜZEL KALÇALARI SEXİ VE YUVARLAK GÖĞÜSLERİ İRİ VE DİK OLAN AZGIN SEXİ TANGALI ÖZELLİKLE TÜRBANLI ÇİRKİN BAYAN ARİYORUM.ÇİRKİN BAYAN ARİYORUM ÇÜNKÜ GÜZEL BAYANLAR ÇOK KAPRİSLİ OLUYOR VE BEN HİÇ BİR KİMSENİN KAPRİSİNİ ÇEKMEM VEDE ÇEKEMEM ONUN İÇİN ÇİRKİN OLSUN AMA YETERKİ BACAKLARI VE POPOSU GÜZEL KALÇALARI SEXİ VE YUVARLAK GÖĞÜSLERİ İRİ VE DİK OLSUN AZGIN SEXİ TANGALI OLSUN ÖZELLİKLEDE TÜRBANLI OLSUN.

  ANKARADA YAŞAYAN VEYA İSTER YURTİÇİNDE İSTERSE YURTDIŞINDA YAŞIYOR OLSUN ANKARAYA GELEBİLCEK OLAN SINIRLARI OLMAYAN ÖZGÜR OLAN ÖZGÜVENİ VE CESARETİ TAM VE YERİNDE OLAN KENDİNE GÜVENEN BACAKLARI VE POPOSU GÜZEL KALÇALARI SXİ VE YUVARLAK GÖĞÜSLERİ İRİ VE DİK OLAN AZGIN SXİ TANGALI ÖZELLİKLE TÜRBANLI ÇİRKİN BAYANLAR ANLAYARAK VE DİKKATLİCE OKUSUN LÜTFEN.MSN AZGİNNNNNBOGA@HOTMAİL.COM 05445115470

  BEN AM BAYAN GÖTÜ MEME BACAK KALÇA SXDELİSİ AZGIN BOĞA ABAZA ENGİN.SINIRLARI OLMAYAN SIRDAŞ VE GÜVENİLİR AŞK ADAMI SX UZMANI BOŞALTIP RAHATLATAN ZEVK VEREN DOYURAN DEFALARCA ORGAZM EDEN ZEVKTEN İNİM İNİM İNLETEN ANAL ORAL VAJİNAL SXİ DİLLE SEVİŞMEYİ 69 POZİSYONUNU ÖNSEVİŞMEYİ UZATMAYI BACAKLARI VE POPOSU GÜZEL KALÇALARI SXİ VE YUVARLAK GÖĞÜSLERİ İRİ VE DİK OLAN AZGIN SXİ TANGALI ÖZELLİKLE TÜRBANLI ÇİRKİN BAYANLARI AMCIĞA BAYAN GÖTÜNE AĞZA YÜZE MEMELERE AVUÇİÇLERİNE GÖBEKDELİĞİNE AKITIP BOŞALMAYI AM BAYAN GÖTÜ MEME BACAK KALÇA SX DELİSİ OLAN SPERMLERLE DOPDOLU AZGIN YARRRAĞIMI VE TAŞAKLARIMI YALATMAYI BACAKLARI VE POPOSU GÜZEL KALÇALARI SXİ VE YUVARLAK GÖĞÜSLERİ İRİ VE DİK OLAN AZGIN SXİ TANGALI ÖZELLİKLE TÜRBANLI ÇİRKİN BAYANLARI AYAK PARMAKLARINDAN SAÇ KÖKLERİNE KADAR HATTA AYAK TOPUKLARINI VE AYAKLARININ ALTLARINI VE AYAK PARMAKLARINIDA NEFES BİLE ALMADAN SAATLERCE KOKLAYA KOKLAYA ZEVKLE BIKMADAN USANMADAN YALAMAYI EMMEYİ SOMURMAYI OKŞAMAYI ELLEMEYİ VE NİHAYETİNDE SİKMEYİ ÇOK AMA ÇOOOK SEVEN KENDİME AİT ÖZEL VE GÜZEL YAŞANASI VE DENENESİ SX POZİSYONLARI OLAN BİR ERKEĞİM.05445115470 MSN AZGİNNNNNBOGA@HOTMAİL.COM

  EŞİNDEN SEVGİLİSİNDEN KOCASINDAN ERKEK ARKADAŞINDAN VEYA NİŞANLISINDAN SEX KONUSUNDA MEMNUN OLMAYAN ZEVK ALMAYAN ORGAZM OLAMAYAN BOŞALIP RAHATLAYAMAYAN DOYMAYAN ZEVKTEN İNİM İNİM İNLEYEMEYEN DİŞİLİĞİNİ BAKİRE DEĞİLSE KADINLIĞINI BAKİREYSE KIZLIĞINI YAŞAYAMAYAN YETERİ KADAR İLGİ VE ALAKA GÖRMEYEN KENDİNİ YANLIZ VE MUTSUZ HİSSEDEN VEYAHUT GERÇEKTEN YANLIZ VE MUTSUZ OLAN İYİ VE DOYURUCU BİR SEXE ORGAZMA ZEVKE BOŞALIP RAHATLAMAYA DOYMAYA KADINLIĞINI DİŞİLİĞİNİ VEYA KIZLIĞINI DOYA DOYA HİSSEDE HİSSEDE YAŞAMAYA ZEVKTEN İNİM İNİM İNLEMEYE HASRET KALAN ACIKAN TOPRAĞIN YAĞMURA SUSADIĞI GİBİ SUSAYAN VEYA İHTİYACI OLAN REELDE SEVİŞMEK ÖPÜŞMEK İSTEYEN HERYAŞ VE KESİMDEN BACAKLARI VE POPOSU GÜZEL KALÇALARI SXİ VE YUVARLAK GÖĞÜSLERİ İRİ VE DİK OLAN ANKARADA YAŞAYAN VEYA NERDE YAŞIYOR OLURSA OLSUN İSTER YURTİÇİNDE İSTER YURTDIŞINDA ANKARAYA GELEBİLCEK OLAN ÖZGÜR OLAN KENDİNE GÜVENEN SINRLARI OLMAYAN ÖZGÜVENİ VE CESARETİ TAM VE YERİNDE OLAN AZGIN SXİ TANGALI ÖZELLİKLE TÜRBANLI ÇİRKİN BAYANLARI REELDE YANİ GERÇEK OLARAK UFAKTA OLSA HİÇ BİR MADDİ BEKLENTİM OLMADAN AYAK PARMAKLARINDAN SAÇ KÖKLERİN KADAR TEPEDEN TIRNAĞA AYAK TOPUKLARINI VE ALTLARINI HATTA AYAK PARMAKLARINI VE AMINI GÖTÜNÜ MEMELERİNİ BACAKLARINI KALÇALARINI GÖTDELİĞİNİ NEFES ALMADAN KOKLAYA KOKLAYA SAATLERCE YALAMAK EMMEK SOMURMAK OKŞAMAK ELLEMEK İSTEYEN BAYANLARI AMDAN VEYA GÖTTEN YADA HER İKİSİNDENDE SAATLERCE ZEVKLEN SİKMEK SİKMEK SİKMEK AM BAYAN GÖTÜ MEME BACAK KALÇA DELİSİ OLAN SPERMLERLE DOPDOLU AZGIN YARRAĞIMI VE TAŞAKLARIMI YALATMAK AMCIĞA BAYAN GÖTÜNE MEMELERE AĞZA YÜZE GÖBEKDELİĞİNE AVUÇİÇLERİNE AKITIP BOŞALMAK AMCIĞIN İÇİNE VE ÜSTÜNE MEMELERE İŞEMEK BOŞALTIP RAHATLATMAK ZEVK VERMEK SXE DOYURMAK DEFALARCA ORGAZM ETMEK ZEVKTEN İNİM İNİM İNLETMEK KADINLIĞINI DİŞİLİĞİNİ VE KIZLIĞINI SEVE SEVE YAŞATMAK İSTERİM ÖNEMLEN DUYRULUR.

  YAŞ SINIRIM KESİNLİKLEN YOKTUR.BOYU POSU KİLOSU EVLİ BEKAR DUL GENÇ YAŞLI NİŞANLI BAKİRE HAMİLE UZUN KISA ŞİŞMAN ZAYIF OKUYAN OKUMAYAN ÇALIŞAN ÇALIŞMAYAN SXTE TECRÜBELİ OLAN OLMAYAN ESMER SARIŞIN KUMRAL SİYAH BEYAZ LEZBİYEN VE BUNUN GİBİ ŞEYLER BENİM İÇİN HİÇ AMA HİÇ FARKETMEZ.BENDE HERDAİM GİZLİLİK HİJYEN GÜVEN ZEVK ORGAZM BOŞALIP RAHATLAMAK ZEVKTEN İNİM İNİM İNLEMEK ESASTIR ŞARTTIR ÖNEMLİDİR GARANTİDİR OLMAZSA OLMAZLARIMDANDIR.BAYANLAR DIŞINDA HİÇBİR CİNSLEN İLGİLENMİYORUM ONA GÖRE.SONRADAN BAYAN OLANLARLA BİLE.BEN SANAL SEX İÇİN SANAL BAYAN DEĞİL TAMAMEN YÜZDE YÜZ GERÇEK CAPCANLI BİREBİR SEX İÇİN GERÇEK BAYAN ARİYORUM ONA GÖRE.YAZDIKLARIMA UYMAYAN BAYANLAR VE İLGİ ALANIMA KESİNLİKLEN GİRMEYEN CİNSLER KESİNLİKLEN RAHATSIZ ETMESİNLER.
  05445115470 MSN AZGİNNNNNBOGA@HOTMAİL.COM

  NOT :BACAKLARI VE GÖTÜ GÜZEL KALÇALARI SEXİ VE YUVARLAK MEMELERİ İRİ VE DİK OLAN AZGIN SEXİ TANGALI ÖZELLİKLE TÜRBANLI ÇİRKİN BAYANLARIN AMCIĞINDAN ÖNCE GÖTÜNÜ VE GÖTDELİĞİNİ SAATLERCE ZEVKLEN YALAYIP ZEVKLEN SİKERİM.OOOOHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHH

 105. ubsa said

  merhaba arkadaşlar ben bursadan ubeyd sadece bayan arkadaşlar eklesin mesaj atsın..sex yapmayı seven yapmak isteyen .. anal sex oral sex vajinal sex ve sanla sex yapmak isteyen.. am ve göt deliğinin saatlerce yalanıp emilmesini isteyen .. yarrak yalamayı seven ve merak eden tüm bayanlar mesajlarınızı bekliyorum jigoloubeyd@hotmail.com msn adresim isteyen ekleyebilir

 106. ilker koraşoğlu said

  yok ya burda ne arıyorsunuz yok burada öyle bi şey anca böyle yazarsınız.

 107. ilker koraşoğlu said

  Karamanlı konyalı mersinli yarak isteyen bayanlar 0532 200 7321 arayın. Para vermem ama sürekli isteyeceğinizi garanti ederim.

 108. selen said

  ben nişanlıma oral seks yapıyorum ama boşaltamıyorum çok uzun sürüyor neden. tekniğini yanlış biliyorum sanırım

 109. ist kartal said

  Slm bynlr kzlr 22cm istyn bni arasn bes uc iki uc dort bes dort iki sekiz iki ara

 110. azgın engin said

  ankaradan reelde sınır kural limit tanımadan sınırsızca ve özgürce herşey dahil anal oral vajinal sex yapabilceğim dille sevişip 69 pozisyonunu uygulayabilceğim özgür olan kendine güvenen özgüveni ve cesareti tam ve yerinde olan bacakları ve poposu güzel kalçaları sxi ve yuvarlak göğüsleri iri ve dik olan azgın sxi tangalı türbanlı bayan ariyorum böyle bir bayan varmı acaba?
  ankaralı heryaş ve kesimden azgın sexi tangalı bacakları ve götü güzel kalçaları sexi ve yuvarlak memeleri iri ve dik olan kapalı bayanları reelde yani gerçek olarak ayak parmaklarından saç köklerine kadar tepeden tırnağa yalar amdan veya götten yada 2 sindende zevklen saatlerce sikerim duyrulur.yaşı boyu posu kilosu güzel çirkin evli bekar dul genç yaşlı nişanlı bakire hamile şişman zayıf uzun kısa hiç farketmez.gizlilik hijyen güven bende herdaim esastır şarttır garantidir olmazsa olmazımdır.05445115470 msn azginnnnnboga@hotmail.com
  bacakları ve poposu güzel kalçaları sxi ve yuvarlak göğüsleri iri ve dik olan ankaralı azgın sxi tangalı heryaş ve kesimden türbanlı bayanların reelde amını götünü memelerini götdeliğini bacaklarını kalçalarını ayak parmaklarından saç köklerine kadar tepeden tırnağa heryerini zevkle saatlerce nefes bile almadan koklaya koklaya hatta ayak topuklarını ayaklarının altlarını ve ayak parmaklarını yalar emer somurur önce götünü sonra amını yada ya götünü yada amını siker boşaltır defalarca orgazm eder zevk verir rahatlatır zevkten inim inim inletir azgın yarrağımı ve taşaklarımı yalatır ağzına amcığının içine veya amcığının uzerine götdeliğine götüne kalçalarına yüzüne avuç içlerine göbekdeliğine akıtır boşalır işerim.
  reelde yani gerçek olarak ayak parmaklarından saç köklerine kadar tepeden tırnağa heryerini amını götünü memelerini bacaklarını kalçalarını götdeliğini ayak altlarını ayak topuklarını hatta ayak parmaklarını saatlerce yalatmak götünü veya amını yada hem götünü hemde amını siktirmek azgın yarrağımı ve taşaklarımı yalamak emmek somurmak amcığının içine veya üzerine ağzına yüzüne göbekdeliğine götüne götdeliğine kalçalarına bacaklarına avuçiçlerine akıttırıp boşalttırmak işettirmek isteyen bacakları ve götü güzel kalçaları sxi ve yuvarlak memeleri iri ve dik olan ankaralı heryaş ve kesimden azgın sxi tangalı türbanlı reelci bayanlara önemlen duyrulur.

  SINIRLARI OLMAYAN SIRDAŞ VE GÜVENİLİR BOŞALTIP RAHATLATAN ZEVK VEREN DEFALARCA ORGAZM EDEN ZEVKTEN İNİM İNİM İNLETEN BAĞIRTAN DOYURAN ZEVKLENDİREN RAHATLATAN AŞK ADAMI SX UZMANI SANALCI DEĞİL REELCİ YANİ GERÇEKÇİ AZGIN BOĞA ABAZA BİR ERKEĞİM.05445115470 MSN AZGİNNNNNBOGA@HOTMAİL.COM
  REELDE BULUŞUP ARASIRA VEYA DÜZENLİ OLARAK SIK SIK SINIR KURAL LİMİT TANIMADAN SINIRSIZCA VE ÖZGÜRCE HERŞEY DAHİL SX YAPABİLCEĞİM EŞİNDEN SEVGİLİSİNDEN KOCASINDAN ERKEK ARKADAŞINDAN VEYA NİŞANLISINDAN SEX KONUSUNDA MEMNUN OLMAYAN ZEVK ALMAYAN ORGAZM OLAMAYAN BOŞALIP RAHATLAYAMAYAN DOYMAYAN ZEVKTEN İNİM İNİM İNLEYEMEYEN DİŞİLİĞİNİ BAKİRE DEĞİLSE KADINLIĞINI BAKİREYSE KIZLIĞINI YAŞAYAMAYAN YETERİ KADAR İLGİ VE ALAKA GÖRMEYEN KENDİNİ YANLIZ VE MUTSUZ HİSSEDEN VEYAHUT GERÇEKTEN YANLIZ VE MUTSUZ OLAN İYİ VE DOYURUCU BİR SEXE ORGAZMA ZEVKE BOŞALIP RAHATLAMAYA DOYMAYA KADINLIĞINI DİŞİLİĞİNİ VEYA KIZLIĞINI DOYA DOYA HİSSEDE HİSSEDE YAŞAMAYA ZEVKTEN İNİM İNİM İNLEMEYE HASRET KALAN ACIKAN TOPRAĞIN YAĞMURA SUSADIĞI GİBİ SUSAYAN VEYA İHTİYACI OLAN REELDE SEVİŞMEK ÖPÜŞMEK İSTEYEN HERYAŞ VE KESİMDEN BACAKLARI VE POPOSU GÜZEL KALÇALARI SXİ VE YUVARLAK GÖĞÜSLERİ İRİ VE DİK OLAN ANKARADA YAŞAYAN VEYA NERDE YAŞIYOR OLURSA OLSUN İSTER YURTİÇİNDE İSTER YURTDIŞINDA ANKARAYA GELEBİLCEK OLAN ÖZGÜR OLAN KENDİNE GÜVENEN SINRLARI OLMAYAN ÖZGÜVENİ VE CESARETİ TAM VE YERİNDE OLAN AZGIN SXİ TANGALI TÜRBANLI BAYANLARA ÖNEMLEN DUYRULUR.MSN AZGİNNNNNBOGA@HOTMAİL.COM 05445115470
  YAŞ SINIRIM KESİNLİKLEN YOKTUR.BOYU POSU KİLOSU EVLİ BEKAR DUL GENÇ YAŞLI NİŞANLI BAKİRE HAMİLE UZUN KISA ŞİŞMAN ZAYIF OKUYAN OKUMAYAN ÇALIŞAN ÇALIŞMAYAN SXTE TECRÜBELİ OLAN OLMAYAN ESMER SARIŞIN KUMRAL SİYAH BEYAZ LEZBİYEN VE BUNUN GİBİ ŞEYLER BENİM İÇİN HİÇ AMA HİÇ FARKETMEZ.BENDE HERDAİM GİZLİLİK HİJYEN GÜVEN ZEVK ORGAZM BOŞALIP RAHATLAMAK ZEVKTEN İNİM İNİM İNLEMEK ESASTIR ŞARTTIR ÖNEMLİDİR GARANTİDİR OLMAZSA OLMAZLARIMDANDIR.BAYANLAR DIŞINDA HİÇBİR CİNSLEN İLGİLENMİYORUM ONA GÖRE.SONRADAN BAYAN OLANLARLA BİLE.BEN SANAL SEX İÇİN SANAL BAYAN DEĞİL TAMAMEN YÜZDE YÜZ GERÇEK CAPCANLI BİREBİR SEX İÇİN GERÇEK BAYAN ARİYORUM ONA GÖRE.YAZDIKLARIMA UYMAYAN BAYANLAR VE İLGİ ALANIMA KESİNLİKLEN GİRMEYEN CİNSLER KESİNLİKLEN RAHATSIZ ETMESİNLER.
  05445115470 MSN
  AZGİNNNNNBOGA@HOTMAİL.COM
  am bayan götü meme bacak kalça sx delisi olan azgın yarrağım ve taşaklarım spermlerle dodpolu.15 gündürki 31 çekmiyorum anlayın artık bayanlar çok azdım çoooookkkkkkkkkkkkkkkkk

 111. amdelisiazginboga said

  ankaradan reelde sınır kural limit tanımadan sınırsızca ve özgürce herşey dahil anal oral vajinal sex yapabilceğim dille sevişip 69 pozisyonunu uygulayabilceğim özgür olan kendine güvenen özgüveni ve cesareti tam ve yerinde olan bacakları ve poposu güzel kalçaları sxi ve yuvarlak göğüsleri iri ve dik olan azgın sxi tangalı türbanlı bayan ariyorum böyle bir bayan varmı acaba?
  ankaralı heryaş ve kesimden azgın sexi tangalı bacakları ve götü güzel kalçaları sexi ve yuvarlak memeleri iri ve dik olan kapalı bayanları reelde yani gerçek olarak ayak parmaklarından saç köklerine kadar tepeden tırnağa yalar amdan veya götten yada 2 sindende zevklen saatlerce sikerim duyrulur.yaşı boyu posu kilosu güzel çirkin evli bekar dul genç yaşlı nişanlı bakire hamile şişman zayıf uzun kısa hiç farketmez.gizlilik hijyen güven bende herdaim esastır şarttır garantidir olmazsa olmazımdır.05445115470 msn azginnnnnboga@hotmail.com
  bacakları ve poposu güzel kalçaları sxi ve yuvarlak göğüsleri iri ve dik olan ankaralı azgın sxi tangalı heryaş ve kesimden türbanlı bayanların reelde amını götünü memelerini götdeliğini bacaklarını kalçalarını ayak parmaklarından saç köklerine kadar tepeden tırnağa heryerini zevkle saatlerce nefes bile almadan koklaya koklaya hatta ayak topuklarını ayaklarının altlarını ve ayak parmaklarını yalar emer somurur önce götünü sonra amını yada ya götünü yada amını siker boşaltır defalarca orgazm eder zevk verir rahatlatır zevkten inim inim inletir azgın yarrağımı ve taşaklarımı yalatır ağzına amcığının içine veya amcığının uzerine götdeliğine götüne kalçalarına yüzüne avuç içlerine göbekdeliğine akıtır boşalır işerim.
  reelde yani gerçek olarak ayak parmaklarından saç köklerine kadar tepeden tırnağa heryerini amını götünü memelerini bacaklarını kalçalarını götdeliğini ayak altlarını ayak topuklarını hatta ayak parmaklarını saatlerce yalatmak götünü veya amını yada hem götünü hemde amını siktirmek azgın yarrağımı ve taşaklarımı yalamak emmek somurmak amcığının içine veya üzerine ağzına yüzüne göbekdeliğine götüne götdeliğine kalçalarına bacaklarına avuçiçlerine akıttırıp boşalttırmak işettirmek isteyen bacakları ve götü güzel kalçaları sxi ve yuvarlak memeleri iri ve dik olan ankaralı heryaş ve kesimden azgın sxi tangalı türbanlı reelci bayanlara önemlen duyrulur.

  SINIRLARI OLMAYAN SIRDAŞ VE GÜVENİLİR BOŞALTIP RAHATLATAN ZEVK VEREN DEFALARCA ORGAZM EDEN ZEVKTEN İNİM İNİM İNLETEN BAĞIRTAN DOYURAN ZEVKLENDİREN RAHATLATAN AŞK ADAMI SX UZMANI SANALCI DEĞİL REELCİ YANİ GERÇEKÇİ AZGIN BOĞA ABAZA BİR ERKEĞİM.05445115470 MSN AZGİNNNNNBOGA@HOTMAİL.COM
  REELDE BULUŞUP ARASIRA VEYA DÜZENLİ OLARAK SIK SIK SINIR KURAL LİMİT TANIMADAN SINIRSIZCA VE ÖZGÜRCE HERŞEY DAHİL SX YAPABİLCEĞİM EŞİNDEN SEVGİLİSİNDEN KOCASINDAN ERKEK ARKADAŞINDAN VEYA NİŞANLISINDAN SEX KONUSUNDA MEMNUN OLMAYAN ZEVK ALMAYAN ORGAZM OLAMAYAN BOŞALIP RAHATLAYAMAYAN DOYMAYAN ZEVKTEN İNİM İNİM İNLEYEMEYEN DİŞİLİĞİNİ BAKİRE DEĞİLSE KADINLIĞINI BAKİREYSE KIZLIĞINI YAŞAYAMAYAN YETERİ KADAR İLGİ VE ALAKA GÖRMEYEN KENDİNİ YANLIZ VE MUTSUZ HİSSEDEN VEYAHUT GERÇEKTEN YANLIZ VE MUTSUZ OLAN İYİ VE DOYURUCU BİR SEXE ORGAZMA ZEVKE BOŞALIP RAHATLAMAYA DOYMAYA KADINLIĞINI DİŞİLİĞİNİ VEYA KIZLIĞINI DOYA DOYA HİSSEDE HİSSEDE YAŞAMAYA ZEVKTEN İNİM İNİM İNLEMEYE HASRET KALAN ACIKAN TOPRAĞIN YAĞMURA SUSADIĞI GİBİ SUSAYAN VEYA İHTİYACI OLAN REELDE SEVİŞMEK ÖPÜŞMEK İSTEYEN HERYAŞ VE KESİMDEN BACAKLARI VE POPOSU GÜZEL KALÇALARI SXİ VE YUVARLAK GÖĞÜSLERİ İRİ VE DİK OLAN ANKARADA YAŞAYAN VEYA NERDE YAŞIYOR OLURSA OLSUN İSTER YURTİÇİNDE İSTER YURTDIŞINDA ANKARAYA GELEBİLCEK OLAN ÖZGÜR OLAN KENDİNE GÜVENEN SINRLARI OLMAYAN ÖZGÜVENİ VE CESARETİ TAM VE YERİNDE OLAN AZGIN SXİ TANGALI TÜRBANLI BAYANLARA ÖNEMLEN DUYRULUR.MSN AZGİNNNNNBOGA@HOTMAİL.COM 05445115470
  YAŞ SINIRIM KESİNLİKLEN YOKTUR.BOYU POSU KİLOSU EVLİ BEKAR DUL GENÇ YAŞLI NİŞANLI BAKİRE HAMİLE UZUN KISA ŞİŞMAN ZAYIF OKUYAN OKUMAYAN ÇALIŞAN ÇALIŞMAYAN SXTE TECRÜBELİ OLAN OLMAYAN ESMER SARIŞIN KUMRAL SİYAH BEYAZ LEZBİYEN VE BUNUN GİBİ ŞEYLER BENİM İÇİN HİÇ AMA HİÇ FARKETMEZ.BENDE HERDAİM GİZLİLİK HİJYEN GÜVEN ZEVK ORGAZM BOŞALIP RAHATLAMAK ZEVKTEN İNİM İNİM İNLEMEK ESASTIR ŞARTTIR ÖNEMLİDİR GARANTİDİR OLMAZSA OLMAZLARIMDANDIR.BAYANLAR DIŞINDA HİÇBİR CİNSLEN İLGİLENMİYORUM ONA GÖRE.SONRADAN BAYAN OLANLARLA BİLE.BEN SANAL SEX İÇİN SANAL BAYAN DEĞİL TAMAMEN YÜZDE YÜZ GERÇEK CAPCANLI BİREBİR SEX İÇİN GERÇEK BAYAN ARİYORUM ONA GÖRE.YAZDIKLARIMA UYMAYAN BAYANLAR VE İLGİ ALANIMA KESİNLİKLEN GİRMEYEN CİNSLER KESİNLİKLEN RAHATSIZ ETMESİNLER.
  05445115470 MSN
  AZGİNNNNNBOGA@HOTMAİL.COM
  am bayan götü meme bacak kalça sx delisi olan azgın yarrağım ve taşaklarım spermlerle dodpolu.15 gündürki 31 çekmiyorum anlayın artık bayanlar çok azdım çoooookkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk

 112. azgın engin said

  bacakları ve poposu güzel kalçaları sxi ve yuvarlak göğüsleri iri ve dik olan ankaralı azgın sxi tangalı türbanlı bayanlara ilgi duyuyorum.yaşı boyu posu kilosu güzel çirkin evli bekar dul genç yaşlı nişanlı farketmez.eşinden sevgilisinden kocasından erkek arkadaşından veya nişanlısından memnun olmayan hoşnut kalmayan yeteri kadar ilgi ve alaka görmeyen kendini yanlız ve mutsuz hisseden yada gerçekten yanlız ve mutsuz olan bayanlara duyrulur.msn bayaskdoktoru@hotmail.com sıfır 5445115470

  gerçek sx için ankaradan bacakları ve poposu güzel kalçaları sxi ve yuvarlak göğüsleri iri ve dik olan azgın sxi tangalı türbanlı bayan ariyorum.yaş sınırım kesinliklen yoktur.boyu posu kilosu güzel çirkin evli bekar dul genç yaşlı nişanlı ve bunun gibi şeyler benim için hiç farketmez.gizlilik hijyen güven esastır şarttır önemlidir olmazsa olmazımdır.sırdaş ve güvenilir aşk adamı sx delisi azgın bir erkeğim.sınırları olmayan özgür olan özgüveni ve cesareti tam ve yerinde olan kendine güvenen reelde sx yapabilceğim eşinden sevgilisinden kocasından erkek arkadaşından veya nişanlısından sx konusunda memnun olmayan hoşnut kalmayan yeteri kadar ilgi ve alaka görmeyen kendini yanlız ve mutsuz hisseden yada gerçekten yanlız ve mutsuz olan ilanımla ciddi olarak ilgilenen heryaş ve kesimden bacakları ve poposu güzel kalçaları sxi ve yuvarlak göğüsleri iri ve dik olan türbanlı azgın sxi tangalı bayanlara önemlen duyrulur.msnbayaskdoktoruhotmail.com sıfır beşdörtdört beşbirbir beşdörtyetmiş

 113. DÖŞEMECİ Serdar BURSA said

  Sevişmeyi bilmeyen genç güzel bayanlar, tecrübeli kültürlü olgun bir erkek ile sevişmeye ne dersiniz ? Asla ve asla istemediğiniz hiç bir şeyi yapmam. Yaşım 42 Bursa dan genç güzel arzu dolu bayanlar bekliyorum. Gizlilik ve güven şart ve de asla para ile sevişmem bunu bilmenizde fayda var. sikvar16@hotmail.com

 114. azgın engin said

  bacakları ve poposu güzel kalçaları sxi ve yuvarlak göğüsleri iri ve dik olan sxi ve tahrik edici tangaları olan ankaralı heryaş ve kesimden azgın sxi kapalı yani tesettürlü yani türbanlı bayanlara ilgi duyuyorum.sınırları olmayan sırdaş ve güvenilir aşk adamı sx uzmanı defalarca orgazm eden boşaltıp rahatlatan zevk veren zevkten inim inim inleten doyuran azgn bir erkeğim.gizlilik hijyen güven bende herdaim esastır ve önemlidir.yaş sınırım yoktur.boyu posu kilosu güzel çirkin evli bekar dul genç yaşlı nişanlı bakire hamile lezbiyen farketmez..eşinden sevgilisinden kocasından erkek arkadaşından veya nişanlısından sx konusunda memnun olmayan hoşnut kalmayan yeteri kadar ilgi ve alaka görmeyen kendini yanlız ve mutsuz hisseden veya gerçekten yanlız ve mutsuz olan zevk almayan orgazm olamayan boşalıp rahatlayamayan doymayan iyi ve doyurucu bir sxe orgazma zevke boşalıp rahatlamaya doymaya hasret kalan acıkan susayan ihtiyacı olan sınırları olmayan özgür olan özgüveni ve cesareti tam ve yerinde olan reelde görüşebilceğim heryaş ve kesimden ankaralı bacakları ve poposu güzel kalçaları sxi ve yuvarlak göğüsleri iri ve dik olan maddi beklentisi olmayan amacı sadece reelde sx yapmak zevk almak boşalıp rahatlamak doymak defalarca orgazm olmak zevkten inim inim inlemek olan sxi ve tahrik edici tangalar kullanan azgın sxi kapalı yani türbanlı yani tesettürlü bayanlara önemlen duyrulur.ilanımla gerçekten ciddi olarak ilgilenen ankaralı bayanlardan kendilerini tanıtıcı mesaj kendilerine ait açık seçik resim video mmsi tel çağrı bekliyorum. NOT : .Reelde sx yapmadan sadece ayak parmaklarından saç köklerine kadar tepeden tırnağa nefes almadan koklaya koklaya saatlerce yalanmak ve yalamak anal veya oral sx yapmak isteyen ankaralı bayanlarda bana ulaşabilirler.skype bayaskdoktoru@hotmail.com sıfır beşdörtdört beşbirbir beşdörtyetmiş.Şu an bodrumdayım

 115. azgın engin said

  GERÇEK SX İÇİN ANKARADAN BACAKLARI VE GÖTÜ GÜZEL KALÇALARI SXİ VE YUVARLAK MEMELERİ İRİ VE DİK OLAN AZGIN SXİ TANGALI TÜRBANLI REEL BAYAN ARİYORUM
  05445115470
  SINIRLARI OLMAYAN SIRDAŞ VE GÜVENİLİR BOŞALTIP RAHATLATAN ZEVK VEREN DEFALARCA ORGAZM EDEN ZEVKTEN İNİM İNİM İNLETEN BAĞIRTAN DOYURAN ZEVKLENDİREN RAHATLATAN AŞK ADAMI SX UZMANI SANALCI DEĞİL REELCİ YANİ GERÇEKÇİ AZGIN BOĞA ABAZA BİR ERKEĞİM.
  REELDE BULUŞUP ARASIRA VEYA DÜZENLİ OLARAK SIK SIK SINIR KURAL LİMİT TANIMADAN SINIRSIZCA VE ÖZGÜRCE HERŞEY DAHİL SX YAPABİLCEĞİM ANAL ORAL VAJİNAL SX YAPIP 69 POZİSYONUNU UYGULAYIP DİLLE SEVİŞEBİLCEĞİM YALAYIP YALATABİLCEĞİM EŞİNDEN SEVGİLİSİNDEN KOCASINDAN ERKEK ARKADAŞINDAN VEYA NİŞANLISINDAN SEX KONUSUNDA MEMNUN OLMAYAN ZEVK ALMAYAN ORGAZM OLAMAYAN BOŞALIP RAHATLAYAMAYAN DOYMAYAN ZEVKTEN İNİM İNİM İNLEYEMEYEN DİŞİLİĞİNİ BAKİRE DEĞİLSE KADINLIĞINI BAKİREYSE KIZLIĞINI YAŞAYAMAYAN YETERİ KADAR İLGİ VE ALAKA GÖRMEYEN KENDİNİ YANLIZ VE MUTSUZ HİSSEDEN VEYAHUT GERÇEKTEN YANLIZ VE MUTSUZ OLAN İYİ VE DOYURUCU BİR SEXE ORGAZMA ZEVKE BOŞALIP RAHATLAMAYA DOYMAYA KADINLIĞINI DİŞİLİĞİNİ VEYA KIZLIĞINI DOYA DOYA HİSSEDE HİSSEDE YAŞAMAYA ZEVKTEN İNİM İNİM İNLEMEYE HASRET KALAN ACIKAN TOPRAĞIN YAĞMURA SUSADIĞI GİBİ SUSAYAN VEYA İHTİYACI OLAN REELDE SEVİŞMEK ÖPÜŞMEK YALANIP YALAMAK İSTEYEN HERYAŞ VE KESİMDEN BACAKLARI VE POPOSU GÜZEL KALÇALARI SXİ VE YUVARLAK GÖĞÜSLERİ İRİ VE DİK OLAN ÖZGÜR OLAN KENDİNE GÜVENEN SINRLARI OLMAYAN ÖZGÜVENİ VE CESARETİ TAM VE YERİNDE OLAN AZGIN SXİ TANGALI TÜRBANLI BAYANLARA ÖNEMLEN DUYRULUR
  YAŞ SINIRIM KESİNLİKLEN YOKTUR.BOYU POSU KİLOSU EVLİ BEKAR DUL GENÇ YAŞLI NİŞANLI BAKİRE HAMİLE UZUN KISA ŞİŞMAN ZAYIF OKUYAN OKUMAYAN ÇALIŞAN ÇALIŞMAYAN SXTE TECRÜBELİ OLAN OLMAYAN ESMER SARIŞIN KUMRAL SİYAH BEYAZ LEZBİYEN VE BUNUN GİBİ ŞEYLER BENİM İÇİN HİÇ AMA HİÇ FARKETMEZ.BENDE HERDAİM GİZLİLİK HİJYEN GÜVEN ZEVK ORGAZM BOŞALIP RAHATLAMAK ZEVKTEN İNİM İNİM İNLEMEK ESASTIR ŞARTTIR ÖNEMLİDİR GARANTİDİR OLMAZSA OLMAZLARIMDANDIR.BAYANLAR DIŞINDA HİÇBİR CİNSLEN İLGİLENMİYORUM ONA GÖRE.SONRADAN BAYAN OLANLARLA BİLE.BEN SANAL SEX İÇİN SANAL BAYAN DEĞİL TAMAMEN YÜZDE YÜZ GERÇEK CAPCANLI BİREBİR SEX İÇİN GERÇEK BAYAN ARİYORUM ONA GÖRE.
  YAZDIKLARIMA UYMAYAN BAYANLAR VE İLGİ ALANIMA KESİNLİKLEN GİRMEYEN CİNSLER KESİNLİKLEN RAHATSIZ ETMESİNLER.
  ANKARALI BACAKLARI VE GÖTÜ GÜZEL KALÇALARI SXİ VE YUVARLAK MEMELERİ İRİ VE DİK OLAN AZGIN SXİ TANGALI TÜRBANLI BAYANLARI REELDE SAATLERCE TEPEDEN TIRNAĞA AYAK PARMAKLARINDAN SAÇ KÖKLERİNE KADAR ZEVKLE YALAR İSTEYEN BAYANLARI AMDAN VEYA GÖTTEN YADA 2 SİNDENDE ZEVKLEN SAATLERCE SİKER BOŞALTIR ORGAZM EDER ZEVK VERİR RAHATLATIR DOYURUR ZEVKLENDİRİR DEFALARCA ORGAZM EDER ZEVKTEN İNİM İNİM İNİM İNLETİRİM ÖNEMLE DUYRULUR.
  ankaralı heryaş ve kesimden azgın sexi tangalı bacakları ve götü güzel kalçaları sexi ve yuvarlak memeleri iri ve dik olan kapalı bayanları reelde yani gerçek olarak ayak parmaklarından saç köklerine kadar tepeden tırnağa yalar amdan veya götten yada 2 sindende zevklen saatlerce sikerim duyrulur.yaşı boyu posu kilosu güzel çirkin evli bekar dul genç yaşlı nişanlı bakire hamile şişman zayıf uzun kısa hiç farketmez.gizlilik hijyen güven bende herdaim esastır şarttır garantidir olmazsa olmazımdır.
  05445115470
  bacakları ve poposu güzel kalçaları sxi ve yuvarlak göğüsleri iri ve dik olan ankaralı azgın sxi tangalı heryaş ve kesimden türbanlı bayanların reelde amını götünü memelerini götdeliğini bacaklarını kalçalarını ayak parmaklarından saç köklerine kadar tepeden tırnağa heryerini zevkle saatlerce nefes bile almadan koklaya koklaya hatta ayak topuklarını ayaklarının altlarını ve ayak parmaklarını yalar emer somurur önce götünü sonra amını yada ya götünü yada amını siker boşaltır defalarca orgazm eder zevk verir rahatlatır zevkten inim inim inletir azgın yarrağımı ve taşaklarımı yalatır ağzına amcığının içine veya amcığının uzerine götdeliğine götüne kalçalarına yüzüne avuç içlerine göbekdeliğine akıtır boşalır işerim.
  reelde yani gerçek olarak ayak parmaklarından saç köklerine kadar tepeden tırnağa heryerini amını götünü memelerini bacaklarını kalçalarını götdeliğini ayak altlarını ayak topuklarını hatta ayak parmaklarını saatlerce yalatmak götünü veya amını yada hem götünü hemde amını siktirmek azgın yarrağımı ve taşaklarımı yalamak emmek somurmak amcığının içine veya üzerine ağzına yüzüne göbekdeliğine götüne götdeliğine kalçalarına bacaklarına avuçiçlerine akıttırıp boşalttırmak işettirmek isteyen bacakları ve götü güzel kalçaları sxi ve yuvarlak memeleri iri ve dik olan ankaralı heryaş ve kesimden azgın sxi tangalı türbanlı reelci bayanlara önemlen duyrulur.
  GERÇEK OLARAK SX YAPAMIYACAĞIM ÖZGÜVENİ VE CESARETİ TAM VE YERİNDE OLMAYAN KENDİNE GÜVENMEYEN SANALDAN İLERİYE GİDEMEYEN MADDİ BEKLENTİ PEŞİNDE OLAN BAYANLARLAN UZAKTAN YAKINDAN İLGİLENMİYORUM ONA GÖRE.BEN YÜZDE YÜZ GERÇEK SX İÇİN GERÇEK BAYAN ARİYORUM.SANALLAN MANALLAN İŞİM OLMAZ.
  İZLENMEYE VE GRUP SXE SICAK BAKMIYORUM.ÇİFTLERDE BİLE TERCİHİM SADECE VE SADECE BAYANLARDIR.EŞİYLE SEVGİLİSİYLE KIZ ARKADAŞIYLA VEYA NİŞANLISIYLA REELDE BİREBİR SX YAPMAM KENDİSİ İÇİN SORUN OLMAYACAK OLAN ANKARALI HERYAŞ VE KESİMDEN TÜRBANLI REELCİ ÇİFTLERİN BAYANLARIDA BANA ULAŞABİLİRLER.
  HİÇ BİR BAYAN GİZLİ NODAN ARAMASIN.ÇÜNKÜ GERÇEK SX İÇİN GERÇEKTEN NİYETİ CİDDİ OLAN HİÇ BİR BAYAN GİZLİ NODAN KESİNLİKLEN ARAMAZ DİYE DÜŞÜNÜYORUM.
  BENDE GİZLİLİK HİJYEN GÜVEN ORGAZM ZEVK BOŞALIP RAHATLAMAK ZEVKLENMEK ZEVKTEN İNİM İNİM İNLEMEK KESİNLİKLEN ESASTIR ŞARTTIR GARANTİDİ ÖNEMLİDİR OLMAZSA OLMAZIMDIR.
  am bayan götü meme bacak kalça sx delisi olan azgın yarrağım ve taşaklarım spermlerle dodpolu.ÇÜNKÜ 31 çekmiyorum çünkü amcığa bayan götüne memelere ağza yüze göbekdeliğine avuçiçlerine kalçalara bacaklara gerçek olarak akıtıp boşalmak onlara 31 çekmek istiyorum.
  yazdıklarımı okurken heyecanlanan içi kıpır kıpır olan azan kuduran tepeden tırnağa ayak parmaklarından saç köklerine kadar yalanmak isteyen,yarrak ve taşak yalamak emmek somurmak isteyen artık yeter diyen amcığı sulanan memelerinin uçları sertleşen memeleri dikleşen bacakları ve poposu güzel kalçaları sxi ve yuvarlak göğüsleri iri ve dik olan heryaş ve kesimden ankaralı azgın sxi tangalı türbanlı reelci bayanların zevkle reelde sınırsızca ve özgürce sınır ve kural tanımadan herşey dahil sx yaparak emrinde ve hizmetindeyim önemlen duyrulur.
  reelde sx yapmak için bir bayanda hiç bir özellik veya kriter aramiyorum.sadece bacakları ve poposu güzel kalçaları sxi ve yuvarlak göğüsleri iri ve dik olsun türbanlı lsun benim için yeter. isterse çirkin olsun şişman olsun kısa olsun farketmez.çünkü benim amacım sadece ve sadece reelde sx yapmak.
  NOT : ANKARALI HERYAŞ VE KESİMDEN EVLİ BEKAR DUL GENÇ YAŞLI NİŞANLI BAKİRE HAMİLE UZUN KISA ŞİŞMAN ZAYIF ÇALIŞAN ÇALIŞMAYAN OKUYAN OKUMAYAN LEZ OLAN OLMAYAN HİÇ FARKETMEZ BACAKLARI VE POPOSU GÜZEL KALÇALARI SEXİ VE YUVARLAK GÖĞÜSLERİ İRİ VE DİK OLAN AZGIN SEXİ TANGALI TÜRBANLI BAYANLARI REELDE TEPEDEN TIRNAĞA SAÇ KÖKLERİNDEN AYAK PARMAKLARINA YALAR AMDAN VEYA GÖTTEN YADA HEM AMDAN HEMDE GÖTTEN ZEVKLEN SİKER BOŞALTIR RAHATLATIR DOYURUR ZEVK VERİR DEFALARCA ORGAZM EDER ZEVKTEN İNİM İNİM İNLETİRİM ÖNEMLEN DUYRULUR.
  REELDE SADECE SEVİŞMEK YALANIP YALAMAK CİNSEL İLİŞKİYE GİRMEDEN BU ŞEKİLDE BOŞALMAK RAHATLAMAK DOYMAK ZEVKLENMEK DEFALARCA ORGAZM OLMAK ZEVKTEN İNİM İNİM İNLEMEK İSTEYEN ANKARALI BACAKLARI VE POPOSU GÜZEL KALÇALARI SXİ VE YUVARLAK MEMELERİ İRİ VE DİK OLAN HERYAŞ VE KESİMDEN AZGIN SXİ TANGALI TÜRBANLI BAYANLARADA AÇIĞIM
  AZGIN ENGİN 05445115470
  MSN
  BAYASKDOKTORU@HOTMAİL.COM

  NOT

  GERÇEK OLARAK SX YAPAMIYACAĞIM KENDİNE GÜVENMEYEN ÖZGÜR OLMAYAN SANALDAN İLERİYE GİDEMEYEN ARADIĞIM SX KRİTERLERİNE UYMAYAN UFAKTA OLSA MADDİ BEKLENTİ PEŞİNDE OLAN BAYANLAR VE BAYAN OLMADIĞI HALDE BAYAN AYAĞINA YATANLAR KESİNLİKLEN BENİ RAHATSIZ ETMESİNLER.VE GİZLİ NODANDA ARAMASINLAR.ÇÜNKÜ BEN SANAL DEĞİL GERÇEK SX İÇİN GERÇEK BAYAN ARİYORUM VE SANALLAN
  MANALLAN İŞİM OLMAZ.

 116. levent said

  selam ben levent tekirdg merkezde oturuyorum 42 yaşında 185 boyunda 96 kiloda sarı saç mavi göz bugday tenliyim 20 yaşımdan 35 yaşıma kadar profosyonel olarak masörlük yaptım 40 65 yaş arası bayanlar kilolu bayanlar veya evli çiftler degişik bir cinsel deneyim ile yıldızlarda uçmak istiyorsanız masaj eşliginde çılgınlar gibi sevişmek zevk denizinde uçmak itiyorsanız maddi çıkar menfeat beklenti olmaksızın sadece çılgınca sevişip seks için ararlar çagırırlarsa seve seve gelirim hadi orta yaş ve yaşlı bayanlar veya kilolu bayanlar veya daha önce seks yapmamaış ama sevişmeyi merak eden bayanlar veya evli çiftler çılgınca seks istiyorsanız ben buradayım arayın 0553 406 59 90

 117. azgın engin said

  dış görünüşe ve maddiyata önem vermeyen ankaralı 15- 65 yaş arasındaki her kesimden reelde müsait yeri olan veya kendi evinde kendi yatak odasında kendi yatağında kendi banyosunda tuvaletinde sınır kural limit tanımadan gizlilik hijyen güven içerisinde sınırsızca ve özgürce sx yapmak sevişmek defalarca boşalmak orgazm olmak zvk almak rahatlamak zvkten inim inim inlemek isteyen kendine güvenen özgür olan özgüveni ve cesareti tam ve yerinde olan bacakları ve poposu güzel kalçaları sxi ve yuvarlak göğüsleri iri ve dik olan tanga kullanan azgın sxi türbanlı çirkin bayanların reelde sınır kural limit tanımadan sınırsızca ve özgürce hizmetinde ve emrindeyim duyrulur.çirkin bayanların diyorum çünkü güzel olan bayanlar çok kaprisli vede tripli oluyor.Bende gizlilik hijyen güven bende herdaim önemlidir defalarca orgazm olmak zevk almak boşalıp rahatlamak zevkten inim inim inlemek garantidir ve olmazsa olmazımdır.yaş sınırım yoktur.boyu posu kilosu evli bekar dul genç yaşlı nişanlı bakire hamile lezbiyen hiç farketmez.eşinden sevgilisinden kocasından erkek arkadaşından veya nişanlısından sx konusunda memnun olmayan hoşnut kalmayan yeteri kadar ilgi ve alaka görmeyen kendini yanlız ve mutsuz hisseden veya gerçekten yanlız ve mutsuz olan zevk almayan orgazm olamayan boşalıp rahatlayamayan doymayan iyi ve doyurucu bir sxe orgazma zevke boşalıp rahatlamaya doymaya hasret kalan acıkan susayan ihtiyacı olan reelde sınır kural limit tanımadan sınırsızca ve özgürce herşey dahil sx yapabilceğim ankarada yaşayan veya ankaraya gelebilecek olan heryaş ve kesimden bacakları ve poposu güzel kalçaları sxi ve yuvarlak göğüsleri iri ve dik olan tanga giyen ankaralı azgın sxi tangalı kapalı çirkin bayanlara duyrulur..ilanımla ciddi olarak ankaralı azgın sxi tangalı bacakları ve poposu güzel kalçaları sxi ve yuvarlak göğüsleri iri ve dik olan kapalı bayanlardan kendilerini tanıtıcı mesaj resim video mmsi tel bekliyorum.NOT : reelde sx yapmadan sadece ayak parmaklarından saç köklerine kadar tepeden tırnağa yalanmak ve yalamak anal veya oral veya vajinal sx yapmak sevişmek isteyen 15-65 yaş arası her kesimden bacakları ve poposu güzel kalçaları sxi ve yuvarlak göğüsleri iri ve dik olan ankaralı azgın sxi tangalı kapalı çirkin bayanlarda bana ulaşabilirler.skype bayaskdoktoru@hotmail.com sıfır beşdörtdört beşbirbir beşdörtyetmiş.
  NOT : gizli numaradan arayan sanaldan ileriye gidemeyen kendine güvenmeyen ne istediğini bilmeyen özgüveni ve cesareti olmayan bayan olmadığı halde bayan ayağına yatan yalan söyleyen maddi çıkar peşinde koşan kontür avcılığı yapan maddiyatı sxe katan bayanlara ve bunun gibi şeylere acaip gıcık ve sinir oluyorum ona göre NOT : reelde sx yapmadan sadece ayak parmaklarından saç köklerine kadar tepeden tırnağa heryerini yalatmak ve yalamak anal veya oral sx yapmak sevişmek isteyen heryaş ve kesimden bacakları ve poposu güzel kalçaları sxi ve yuvarlak göğüsleri iri ve dik olan ankaralı azgın sxi tangalı kapalı müsait yeri olan 15-65 yaş arası bacakları ve poposu güzel kalçaları sxi ve yuvarlak göğüsleri iri ve dik olan müsait yeri olan özgür olan özgüveni ve cesareti tam ve yerinde olan cesur ve cesaretli olan kendine güvenen ne istediğini bilen ve ne istediğinden emin olan her kesimden bütün azgın sxi tangalı türbanlı reelci bayanlarda bana ulaşabilirler. 05445115470 azginnnnnbogahotmailcom

 118. yanki said

  https://herseyoyun.wordpress.com/2007/02/02/erkege-yapilan-oral-seks-teknikleri/#comment-31621
  azgın engin said
  Ağustos 17, 2012 @ 11:31 pm azgın engin said
  Ağustos 26, 2012 @ 10:23 pm azgın engin said
  Aralık 11, 2014 @ 6:07 pm azgın engin said
  Kasım 9, 2013 @ 6:55 pm
  azgın engin said
  Eylül 4, 2013 @ 9:33 pm
  azgın engin said
  Haziran 11, 2013 @ 11:20 pm azgın engin said
  Haziran 4, 2013 @ 11:58 pm amdelisiazginboga said
  Haziran 9, 2013 @ 11:24 pm sayın admin yukarıda url sini ve profil isimlerini yazdığım sitenizde profil ismiyle yapılan yorumları bir an evvel silin lütfen

 119. yanki said

  azgın engin said
  Ağustos 17, 2012 @ 11:31 pm azgın engin said
  Ağustos 26, 2012 @ 10:23 pm azgın engin said
  Aralık 11, 2014 @ 6:07 pm azgın engin said
  Kasım 9, 2013 @ 6:55 pm
  azgın engin said
  Eylül 4, 2013 @ 9:33 pm
  azgın engin said
  Haziran 11, 2013 @ 11:20 pm azgın engin said
  Haziran 4, 2013 @ 11:58 pm amdelisiazginboga said
  Haziran 9, 2013 @ 11:24 pm sayın admin yukarıda url sini ve profil isimlerini yazdığım sitenizde profil ismiyle yapılan yorumları bir an evvel silin lütfen

 120. yanki said

  azgın engin said
  Ağustos 17, 2012 @ 11:31 pm azgın engin said
  Ağustos 26, 2012 @ 10:23 pm azgın engin said
  Aralık 11, 2014 @ 6:07 pm azgın engin said
  Kasım 9, 2013 @ 6:55 pm
  azgın engin said
  Eylül 4, 2013 @ 9:33 pm
  azgın engin said
  Haziran 11, 2013 @ 11:20 pm azgın engin said
  Haziran 4, 2013 @ 11:58 pm amdelisiazginboga said
  Haziran 9, 2013 @ 11:24 pm sayın admin yukarıda url sini ve profil isimlerini yazdığım sitenizde profil ismiyle yapılan yorumları bir an evvel silin lütfen

 121. yanki said

  azgın engin said
  Ağustos 17, 2012 @ 11:31 pm azgın engin said
  Ağustos 26, 2012 @ 10:23 pm azgın engin said
  Aralık 11, 2014 @ 6:07 pm azgın engin said
  Kasım 9, 2013 @ 6:55 pm
  azgın engin said
  Eylül 4, 2013 @ 9:33 pm
  azgın engin said
  Haziran 11, 2013 @ 11:20 pm azgın engin said
  Haziran 4, 2013 @ 11:58 pm amdelisiazginboga said
  Haziran 9, 2013 @ 11:24 pm sayın admin yukarıda url sini ve profil isimlerini yazdığım sitenizde profil ismiyle yapılan yorumları bir an evvel silin lütfenn

 122. yanki said

  azgın engin said
  Ağustos 17, 2012 @ 11:31 pm azgın engin said
  Ağustos 26, 2012 @ 10:23 pm azgın engin said
  Aralık 11, 2014 @ 6:07 pm azgın engin said
  Kasım 9, 2013 @ 6:55 pm
  azgın engin said
  Eylül 4, 2013 @ 9:33 pm
  azgın engin said
  Haziran 11, 2013 @ 11:20 pm azgın engin said
  Haziran 4, 2013 @ 11:58 pm amdelisiazginboga said
  Haziran 9, 2013 @ 11:24 pm sayın admin yukarıda url sini ve profil isimlerini yazdığım sitenizde profil ismiyle yapılan yorumları bir an evvel silin lütfennn

 123. yanki said

  azgın engin said
  Ağustos 17, 2012 @ 11:31 pm azgın engin said
  Ağustos 26, 2012 @ 10:23 pm azgın engin said
  Aralık 11, 2014 @ 6:07 pm azgın engin said
  Kasım 9, 2013 @ 6:55 pm
  azgın engin said
  Eylül 4, 2013 @ 9:33 pm
  azgın engin said
  Haziran 11, 2013 @ 11:20 pm azgın engin said
  Haziran 4, 2013 @ 11:58 pm amdelisiazginboga said
  Haziran 9, 2013 @ 11:24 pm sayın admin yukarıda url sini ve profil isimlerini yazdığım sitenizde profil ismiyle yapılan yorumları bir an evvel silin lütfennnnnnnnnnnn

RSS feed for comments on this post · TrackBack URI

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

w

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: